Po incidento Klaipėdos uoste, kai išplaukiantis laivas taranavo tanklaivį – nežinia

Grįžti į straipsnį

kapitonas

kapitonas portretas
esant beveik nuliniam matomumui ,nereikia leisti i uosta praslenkti dideliems laivams-VTS klaida galejo baigtis tragedija,krove tai BENZINA.

jis

jis portretas
gerbiama redakcija, jei parašėte šį straipsnį apie incidentą, būtų labai gražu užbaigti šią istorija straipsniu apie tyrimo išvadas. Ačiū.

Kk

Kk portretas
Straipsnis rašytas Klaipėdos dienraščiui, bet rašęs žmogus težino apie Klaipėdą tik tiek kad yra Klaipėdos nafta, bet nežino, kad prie minėtųjų krantinių yra Krovinių terminalo talpyklos

Juozas

Juozas portretas
Ar kas nors kada nors tikrino navigacinės įrangos paklaidas? Toji paklaida riboto matomumo sąlygomis ir turi poveikį nustatant teisingą laivo kursą. Vadovaudamiesi tik įranga , šiuo atveju vizualiai neįmanoma ir įvyksta dauguma avarijų. Jei kas prisimena , tai buvo įvykę susiduriant Juodoje jūroje Admiral Nachimov su sausakrūviu, kai sausakrūvio vyr. kap. padėjėjas pasitikėjo tik navigacine įranga, ignoruodamas vizualų sekimą. Nereikia kaltinti locmanų, jie negali patikrinti ar tvarkinga navigacinė įranga.

Romas

Romas portretas
Kiek žinau, buvo planai statyti ‘“nulinę” krantinę naftos produktams. Tai reiškia, kad tokias atvejais būtų dar blogiau. Bet taip suprantu, kad dabar jau reikalingumas prapuolė, Baltarusijos naftos nebeliko.

Šiaip

Šiaip portretas
visi pokalbiai lavo tiltelyje , laivui manevruojant, yra užrašinėjami,tame tarpe ir locmano rekomendacijos.Tyrėjai turėtų viską išsiaiškinti.

Tomas

Tomas portretas
Taršos nebuvo,bet dujų kvapas ore jautėsi Melrageje pusę dienos.kazka slepia kaip visada

Grazina

Grazina portretas
Kol nesprogs kaip Beirute, niekas ir nesikeis....

Anonimas

Anonimas portretas
Locmana ismesti is darbo kas be ko.

>

> portretas
"Stebuklu" nebuna ... P.S Idomu,- Kokiu trasu !!!(ar ne Beirutiniu ?) buvo pakrautas laivas,"atsitrenkes" i tanklaivi !?

pilietis

pilietis portretas
Situacija labai rimta, saugumiečiai turėtų tirti.

jis

jis portretas
Ar buvo lydintys buksyrai? Pakrautą laivą turėjo lydėti, vienas jų plaukia tarp išlydimo laivo ir krantinių nelaimei išvengti. Incidentas labai rimtas, jo pagrindu pamokos privalo būti išmoktos ir sauga sustiprinta. taranuoti benzino tanklaivį ne juokai.

To košmaras

To košmaras portretas
Blogiausia,kai idiotai komentuoja staipsnį

Straipsnio autorei

Straipsnio autorei portretas
Jūs pabandykit kokiam rimtesniam šaltinį apie šį įvykį paskaityt ir apie uostą gal paskaityt ir tada rašyt? Trečia/ketvirta krantinė rašot kad Klaipėdos nafta (tikrai nei viena nei kita krantinė nėra) tada rašot kad krovėsi sausakrūvis laivas (čia nafta sausakrūvius krauna?)

Kosmaras

Kosmaras portretas
Kas locmanas, kas stebejo laivo judejima kanale per RLS??? Vel diletantai is Vilniaus ar Kauno?
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių