Kodėl tyli prokuroras, kaip įtariama, pakėlęs ranką prieš savo žmoną?

Grįžti į straipsnį

Tokios istorijos

Tokios istorijos portretas
apie sumušimus yra dažnos ir gerokai falsifikuojamos. Todėl reikia labai tiksliai ir teisingai jas ištirti ir tik paskui smerkti ir bausti.

Tarybinė Klaipėda

Tarybinė Klaipėda portretas
Kad tokius išsamius straipsnius dienraštis rašytų apie savivaldybės biurokratus.

Paskirtis

Paskirtis portretas
Prokuroras ir turi pakelti ranką, tokia jo profesija. Dabar teismas turi skirti bausmę - žmonai.

Tęsinys

Tęsinys portretas
Policija vykdė tyrimą,ačiū Dievui, nepasitvirtino,sugyventinei labai rūpėjo vyro namas,nes benamė buvo,nors dirba valstybės tarnautoja ! Išvijo ją visam laikui ,von !

Buvau

Buvau portretas
Ginčo tarp sugyventinių metu,sugyventinė pradėjo vadinti vyrą negražiais žodžias,tas norėjo ją parvest namo kad negirdėtų kaimynai ,ši iškvietė policiją ir vyrą SURAKINTĄ antrankiais išvežė ir laikė parą areštinėje !

Dėdės tomo trobelė

Dėdės tomo trobelė portretas
Tikiuosi ministrė Dobrovolska paklius po PROKŪRORO RANKELE.

nieko nebus

nieko nebus portretas
Kaip parodė Jurbarko monstro istorija, tai, kad moteris prokurorė tiria smurtą prieš kitą moterį, dar nieko nereiškia. Savas juk. Maža ką. O jei vėl reikėtų patikimo žmogaus kokioje Garliavos istorijoje?

Olia

Olia portretas
Koks didvyris!Juk Lietuva didvyriu zeme,is praeities musu sunus juk stiprybes semias.Taigi mes kile nuo zagres ir musu genuose uzkoduota nepagarba moteriai,jegos demonstravimas.Universitetai neismokys pagarbos silpniasniam,tai gali igyti tik su motinos pienu.

Anonimas

Anonimas portretas
Prokurorams galima

Mylėtojas

Mylėtojas portretas
Muša? Reiškiasi myli!

a ka norėti

a ka norėti portretas
boba su kaimynu šaker maker darė,pagavo-pylė i liuli.Molodec vyras.

yra

yra portretas
prielaida kad tai lenku spec t iremina i valdzios strukturas savo statytinius su /dobrajavolia/ bet tos geros valios kaip ir pas narusevic ar tomasevsky per nago ju.odima neveltui valinskui d akniso sis politkalamburas ir isreiske savo minti gal persude bet ciniskumui ciniskumo ir truksta kitaip nesupras o siandien si dar politiskai nesusilusi mergele ar bobele vykdo /kazkieno/ ST teroristynius nurodymus uzgniaust ju manymu /chalopu/ kaip jie vadina lietuviu.s laisva zodi kuris jau seniai kontroliuojamas su vyrusais ir kaukemis ir sie visi ireminti libernarkomanai bei laisvo elgesio tipai nori uzgniausti ir pribaigti tauta ir cia be grazulio bei kt garbingu zmoniu neapsieisim nes sios /varnos/ prarado kontrole ir jau ardo seimas atsibuskime ir duokim atkirti visom siom /geromdupom/'''''''senjor

Ū

Ū portretas
Kokia teisingumo MINISTRĖ DOBROVOLSKA-tokie ir JOS PROKŪRORAI

jei

jei portretas
palyginsime su daktaru tai sis galabijo krimpridurkus kurie vyrsidavo jo nustatytas ribas nusikalteliu pasauly bet savo seimos bei moteru neskriaude r tai 2 skirtingos asocia lios asmenybes kurias apibudint filosofo nereikia nes daznas tures skirtinga poziuri priklauso kas per tipas zeku terminologijoje 1 butu gaidzio vitoje o 2 A lygio ju gerbiamas tipas o s ioje /teisesaugoj/ viskas /naaborot/?...

TAIGIS

TAIGIS portretas
KITKAS NESISTOJA....

.

. portretas
O Kur teisingumo ministrė DOBROVOLSKA? O jai nusispjauti į prokurorų elgesį. Ministrė Dobrovolska mirtinai kovoja su komentatoriai laisvų žodžių IR LIETUVIŲ REIŠKIAMA LAISVA MINTIMI.

Atsakymas paprastas

Atsakymas paprastas portretas
Korupcija, telefoninis teisingumas ir varnas varnui brolis.

Pas mus

Pas mus portretas
sergantys psichinėmis ligomis dirba teisėjais, prokurorais, sėdi valdžioje...Ir niekas net negalvoja jų tikrinti ar kitaip riboti jų sprendimų laisvę.Vien ko vertas pvz. Kūris? Visi viską žino ir nieko nedaro

Kopustas.

Kopustas. portretas
Nu va, tokia jau tvarka nes cia lietuva.

Anonimui Pydarui

Anonimui Pydarui portretas
Ar Lietuvoje yra teisėsauga, čia naujiena..............

Klp

Klp portretas
Matyt koncervu draugelis

Anonimas

Anonimas portretas
O šitas prokuroras irgi skolino kaip Kurlianskis Masiuliui grynais ar pervedimu? Jei grynais tai ant kokio medžio pas prokurorą auga pinigai?

Zigmas

Zigmas portretas
Mano sugyventinė išėjusi grįžo su dviem policininkais, parašė pareiškimą, neva sumušiau. Išlaikė dvi paras, badavau, policijoje išrengė koridoriuje prieš kameras nuogą, žiūrėjo į "anusą". Viską iškratę atėmė. Paprašius popieriaus ir tušinuko, atsakė, kad reikia turėti savo. Vo teip. Labai kruopščiai tyrė, visokios akistatos su pareiškėja, lyg kokioje nužudymo byloje. Rezultatas šnipštas, jokio smurto, tik nė už ką dvi praleistos paros. Šiandien galutinai įsitikinau, kad nuo sovietmečio yra užverbuota represinių struktūrų.

Klps

Klps portretas
Yra tris vyrų kategorijos: Nuo Dievo Eik su Dievu Ir neduok Dieve

ironija

ironija portretas
minimas prokuroras yra papraščiausias vyžotas mužikas !

tokia šiukšlę mest lauk

tokia šiukšlę mest lauk portretas
ir ko greičiau,daro geda visai sistemai!!!

Bile Koks

Bile Koks portretas
Ąsilas bliekinėm ausim jis, o ne prokuroras

na,

na, portretas
ar radote "mergayyyyytę"? galimai tai bus kokia 1066 "mergayyyyyytė", kuri sutiko ...rū..rai padaryt bent jau pedikiūrą su laiminga pabaiga ir už pažadą, kad "mergayyyytė" vasarą galės ...rū....ros darže dykai pasiskinti rabarbarų... juk viskas tas pats ir kaip pas visus ....rū...ras su keliais nuosavais namais ir algele bent virš 500 eur į rankas...

Visi prokurorai

Visi prokurorai portretas
Tokio lygio ir užsiima tais pačiais darbais

?

? portretas
Jis gi prokuroras, kas ji pasodins?

Iš baimės

Iš baimės portretas
Tai gal jis dar laksto laukais ir sustot negali?

morda

morda portretas
o gal boba kalta,gal su kuiliu pastebejo.

Henyte .. palyginus su siuo[ir kitais] prokuroru

Henyte .. palyginus su siuo[ir kitais] prokuroru portretas
yra nekaltybes ysikunijimas....

Bomzas

Bomzas portretas
Didvyris

as

as portretas
Fu tokie bjaurybes ,nieksai nieko neverti keldami ranka pries silpnesni

Jonas Lietuvis

Jonas Lietuvis portretas
Iš kur pinigai? Iš tumbočkės. O kas padėjo į tumbočkę?-prokuroras ,o gal turtinga močiutė numirė Bralizilijoje.Tyrimas baigtas, nes nėra sudėties , po 10 įvykio sudėtį peroksiduojančių , kaip ir visuotinio vogimo-komunizmo eros laikotarpiu , apklausų protokolo perrašymų. Turtingi prokurorai gali būti gerai apsirūpinę vilkinamomis bylomis , ir prirašę daug daug pasakų su laiminga baigtimi.

Anonimas

Anonimas portretas
Is snukio matosi tikras banditas

policinej valstybej ,kuria valdo

policinej valstybej ,kuria valdo portretas
policaju LGBTistu ir narkomanu Hunta ---prokurorams ir teisejams viskas galima --jie NEPAKALTINAMI ir jiems neprivaloma aiskint visiems del ko ir kam snukius dauze, ka prievartavo ir is kur pinigu gavo....
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių