Naktį pas klaipėdietę atvykęs kurjeris buvo sukčius: moteris neteko 14 tūkst. eurų

Grįžti į straipsnį

Netikime

Netikime portretas
Kokia nesąmonė,2 val.Bsnduziu gatvė,atidarė duris,neįtikina.

Senjora

Senjora portretas
Naktį kurjeriai atvyksta į namus??? Kokio velnio naktį įsileidžia, kad atiduot savo santaupas nu bl.... Gaila, kad tos santaupos neatiteko vaikų ar slaugos namams. Apie išgamas sukčius tiek prirašyta, nepasimoko. Sumos ispūdingos, už sąžiningas algas ir begalinį taupymą.

.

. portretas
na negalima peikti pensininku kad taupo "juodai diena". pirma: jei ta diena ateis- senolis pats nieko nepajegs, visur gaus samdytiti padejeja. antra: kad kai kurie gali pataupyti- tai juk ir poreikiai mazesni. visko maziau reikia- valgiu, drabuziu. as irgi pensininkas, anksciau sunkoka buvo verstis, bet pardaviau masina, nustojau rukyti- ir vualia- uztenka ir pensijos, ir centa kita bankan padedu. o gobsuoliu (atseit elgetu) vienas kitas . taip jau yra - visada atsiras pelesis gadinantis bendra vaizda.

pensininkai skurdžiai gyvena

 pensininkai skurdžiai gyvena portretas
Jie tiesiog pamiršta, kur pasideda pinigus. Pats turiu kaimynę pensininkę - giriasi ,kad gauna gerą pensiją, dar tremtį kažkokią. O kiekvieną dieną vaikšto po KAR KAR parką ir prašinėja centukų ir svarbiausia gauna. Sako antrą pensiją susirenka.

klaipėdietė

klaipėdietė portretas
O sako, kad pensininkai skurdžiai gyvena

Galerijos

Daugiau straipsnių