Naujieji metai – su konfliktais, pasibaigusiais areštinėje

Naujieji metai kai kam prasidėjo su svaigiais gėrimais, smūgiais ir konfliktais, pasibaigusiais areštinėje. Neblaivius smurtautojus pareigūnai skirstė nuo pat sekmadienio ryto.

Įvykių suvestinės duomenimis, asmenys buvo sunkiai apgirtę – į alkotesterį įpūtė virš dviejų promilių.

Sekmadienį, 9.32 val., Klaipėdos rajone esančiame Dovilų miestelyje, ūkinės paskirties pastate, kilus konfliktui, 56 m. moteris, kuriai nustatytas 2,97 prom. neblaivumas, puodelio šuke sužalojo koją 43-ejų vyrui, kuriam nustatytas 2,67 prom. neblaivumas.

Moteris buvo sulaikyta ir uždaryta į areštinę. Pareigūnai pradėjo tyrimą dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo.

Po kelių valandų Palangoje taip pat įvyko konfliktas. Šį kartą smūgiai skriejo į galvą.

Pareigūnai nurodė, kad apie 12 val. Prieplaukos gatvėje, Palangoje, namuose įvyko žodinis konfliktas. Jo metu 43 m. vyras, kuriam nustatytas 2,23 prom. neblaivumas, du kartus trenkė į galvos sritį 28-erių moteriai. Ji taip pat buvo neblaivi, jai nustatytas 2,09 prom. neblaivumas.

Pradėtas tyrimas pagal Baudžiamojo kodekso (BK) 140 str. antrą dalį, kuri nurodo, kad tas, kas šio straipsnio pirmoje dalyje nurodytą veiką padarė savo artimajam giminaičiui ar šeimos nariui, baudžiamas viešaisiais darbais arba laisvės apribojimu, areštu, arba laisvės atėmimu iki dvejų metų.

Sekmadienio vakarą, apie 22 val., V. Mačernio gatvėje, Plungėje esančiame bute, daugiabučio namo laiptinėje ir kieme, matant kitiems asmenims, 43-ejų vyras apie 12 kartų į galvos sritį sudavė 33 m. moteriai.

Vyras buvo neblaivus – jam nustatytas 1,53 prom. girtumas. Už smūgius buvo sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Pradėti tyrimai pagal BK 140 ir 284 straipsnius.

Tą pačią dieną, 15.42 val., buvo gautas pranešimas, kad Neringoje ant Raganų kalno vyras kirviu kapojo skulptūras.

Į įvykio vietą atvykę pareigūnai rado dvi apgadintas skulptūras. Įtariamasis nustatinėjamas. Surinkta medžiaga pagal BK 187 straipsnį.

Taip pat sekmadienį buvo rasti dviejų vyrų lavonai. Vienas Bangų gatvėje, savo bute, o kitas Taikos prospekte, viešoje vietoje.

Taikos prospekte galbūt 70 m. vyriškio kūnas apie 9 val. buvo rastas be išorinių smurto žymių, ant negyvenamo pastato laiptų, o apie 10 val. bute rastas 64 m. vyras buvo sumuštu veidu.

Mirties priežasčiai nustatyti abiem atvejais pradėtas ikiteisminis tyrimas.


Šiame straipsnyje: Naujieji metaikonfliktaismurtaspagalba moterimsKlaipėdos apskrities policija

NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių