Ne kyšis, o pamesti pinigai?

Klaipėdos apylinkės teisme dėl bandymo papirkti policijos patrulį teisiamas Kristinos Brazauskienės sūnus Ernestas Butrimas prašo teismo išsiaiškinti, ar tikrai patrulis teismui sako tiesą.

Klaipėdos apylinkės teisme dėl bandymo papirkti policijos patrulį teisiamas Kristinos Brazauskienės sūnus Ernestas Butrimas prašo teismo išsiaiškinti, ar tikrai patrulis teismui sako tiesą.

E.Butrimas jau vairuoja

Vyras pareikalavo, kad teismas prie šios bylos prijungtų kitą, prieš dvi savaites pasibaigusią bylą, kurioje E.Butrimas buvo teisiamas už vairavimą išgėrus, neturint teisės sėsti prie vairo.

"Teismas nenustatė, kad aš vairavau girtas. Teismas nustatė, kad atsisakiau tikrintis blaivumą. Mano manymu, kitoje byloje pareigūno esminiai parodymai skiriasi nuo duotų šioje byloje", – tikino E.Butrimas.

Klaipėdos miesto apylinkės teismas spalio 10 d. nusprendė, kad blaivumą tikrintis atsisakęs asmuo negali būti pripažintas neblaiviu.

Už tai, kad prie vairo sėdo, nors jam teismas buvo uždraudęs vairuoti, K.Brazauskienės sūnus nubaustas tik 4,6 tūkst. litų bauda.

E.Butrimas jau mėgaujasi vairavimo malonumais, – spalio pradžioje baigėsi nuobaudos galiojimo laikas.

Nepūtė į alkoholio matuoklį

E.Butrimas teismų slenksčius mina dėl birželio 30-osios nakties įvykių, kai buvo sulaikytas vairuojantis, nors neturėjo teisės, o paprašytas pasitikrinti blaivumą, to nedarė.

"Jis nesakė, kad atsisako pūsti į alkoholio matuoklį. Paklausus, ar pūs, jis sutiko, bet nepūtė. Ir taip kelis kartus. Tik po kurio laiko jis pats paprašė leisti jam pūsti", – vasaros nakties įvykius prisiminė Neringos policijos komisariato vyr. patrulis Arūnas Navickas.

Į pagalbą Alksnynės poste dirbusiam A.Pielikiui iškviestas A.Navickas prisiminė, kad iš televizijos ekranų žinomas E.Butrimas žadėjo pareigūną atleisti iš pareigų.

"Jis klausė, ar aš žinau, kas jis toks yra", – tikino pareigūnas.

Aiškinsis, kaip atsirado pinigai

Kodėl taip elgėsi ir net kelias valandas kontrolės poste mindžikavo, E.Butrimas žada paaiškinti kitame teismo posėdyje.

"Aš duosiu parodymus tik tuomet, kai bus išklausyti visi liudininkai", – tikino E.Butrimas.

Neringos komisariato patrulis A.Pielikis teisme liudijo, jog E.Butrimas, supratęs, kad grasinimais sau naudos nepasieks, mėgino 600 litų įkišti į patrulio uniformos liemenę. Pareigūnui atsisakius paimti pinigus, pinigai buvo įsprausti tarp automobilio registracijos dokumentų.

Pats E.Butrimas vėliau aiškino, kad tuos pinigus pametė.

"Pinigai yra mano. Kaip atsirado pinigai, kaip atsirado maišelis nuo vaistų, į kurį po to buvo įdėti pinigai, viskas bus pasakyta teisme", – kalbėjo E.Butrimas.

Kitas teismo posėdis šioje byloje vyks lapkričio 21 d.NAUJAUSI KOMENTARAI

to RK

to RK portretas
"šis žmogus suprato ir pasielgė labai teisingai", - šis jūsų teiginys ir leidžia spėti, kad jūs esate visiškas dvasios ubagas. O jeigu taip ir yra, tai apie kokias dvikovas jūs kalbate? Kas kvečia ar kvietė į dvikovą ubagą, ir dar dvasios?

Staroveras

Staroveras portretas
Jo tevui dabar turetu buti geda...

RK

RK portretas
2 Gaila: Jūs neesate teisus. Atitinkamas ATPK straipsnis tą pačią nuobaudą numato padariusiems vieną iš keleto nusižengimų: 1. Vairavusiems neblaiviems. 2. Vairavusiems apsvaigus nuo narkotinių, psichotropinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų. 3. Vengusiems patikrinimo dėl neblaivumo ar apsvaigimo. Taigi teigti, jog vengęs patikrinimo vairuotojas buvo neblaivus būtų lygiai taip pat neteisinga, kaip ir teigti, jog jis vairavo apsvaigęs nuo narkotinių medžiagų. Tačiau šito niekas neteigia ar ne? Nuobaudos lygiavertiškumas negali suponuoti pažeidimo lygiavertiškumo.
VISI KOMENTARAI 16
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių