Paaiškėjo, kiek kalės ugniagesio šeimą pražudęs girtas vairuotojas Pereiti į pagrindinį turinį

Paaiškėjo, kiek kalės ugniagesio šeimą pražudęs girtas vairuotojas

2018-01-30 13:35

Plungės teismas antradienį kaltu dėl avarijoje žuvusios ugniagesio šeimos pripažino neblaivų vairavusį Igorį Cvetkovą. Jam skirta 10 metų nelaisvės, pranešė portalas lrytas.lt

Paaiškėjo, kiek kalės ugniagesio šeimą pražudęs girtas vairuotojas
Paaiškėjo, kiek kalės ugniagesio šeimą pražudęs girtas vairuotojas / Andrea Cappiello/Unsplash.com nuotr.

Per šią tragišką avariją žuvo Radviliškio ugniagesys 36 metų Ramūnas Dargužas, jo sutuoktinė ir mažametė dukra.

Šioje byloje I. Cvetkovas kaltintas tuo, kad 2015 metų spalį, vairuodamas automobilį neblaivus, pažeidė kelių eismo saugumo taisykles.

Susidūrus su kitu automobiliu, žuvo jame važiavę ugniagesys gelbėtojas, jo žmona bei trejų metų dukra.

Kita 12 metų dukra bei kaltinamojo vairuoto automobilio keleiviai patyrė įvairaus sunkumo sveikatos sutrikdymus.

Avarija kelio Šiauliai–Palanga 91-ame kilometre įvyko 2015 metų spalio 4 dieną.

Kaip skelbė prokuratūra, ikiteisminio tyrimo metu nustatyta, kad apie 18 val. 45 min. link Klaipėdos važiuojantis automobilis „Hyundai Galloper”, kaip įtariama, esant ištisinei horizontalaus ženklinimo linijai, skiriančiai priešingų krypčių eismo juostas, kirto ją ir išvažiavo į priešpriešinio eismo juostą, taip sudarydamas kliūtį priešprieša atvažiuojančiam automobiliui BMW 520i.

Iš Palangos vykstančio BMW automobilio vairuotojas R. Dargužas, kaip įtariama, siekdamas išvengti susidūrimo, išvažiavo į priešingos krypties eismo juostą ir susidūrė su taip pat prieš pat susidūrimą judėjimo kryptį pakeitusiu automobilio „Hyundai Galloper” vairuotoju.

Įtariama, kad skaudi avarija galėjo įvykti ne tik dėl neatsargaus automobilio „Hyundai Galloper” vairuotojo elgesio, bet ir jo neblaivumo. Kaltinamojo I. Cvetkovo  kraujyje rasta 1,68 promilės etilo alkoholio. Manoma, kad neblaivus vyras galėjo užmigti prie vairo.

Kaltinamasis anksčiau buvo taip pat neblaivus sukėlęs avariją, jis nubaustas administracine tvarka.

Žuvęs ugniagesys vairavo blaivus. 

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra