Paspirtuko viražai vėl kėlė siaubą

Grįžti į straipsnį

Paspirtukininkai - kamikadzes

Paspirtukininkai - kamikadzes portretas
Gal laikas ponas Dzermeika uzsiimti jais???? Siandien vienas kamikadze Taikos pr. Tarp automobiliu slalomu uzsiminejo, kiti lekia per perejas nesustodami pries jas. Jei policija neuzsiims jais, tai pats pradesiu juos bausti.

Anonimas

Anonimas portretas
Tiek policija (Džermeika), tiek savivaldybės viešosios tvarkos skyrius (Poimanskis) tik imituoja darbą ir progai pasitaikius lenda į spaudą ir kameras pasipiarinti.

As

As portretas
Užkniso automobilininkai juodai. Nesilaiko taisyklių, juda chaotiškai, greitai. Nežiūri ar auto važuoja, ar pėstysis eina. Gaila būtų uždrausti visai juos, nes tikrai yra normaliai jais besinaudojančių žmonių, bet tie kurie lekia nežiūrėdami kaip ir dideliais greičiais, viską gadina. Pažįstamą perėjoj nuskynė pralekiantis automobilininkas prieš kelis metus, pasekmės dar ir dabar jaučiasi

autorei

autorei portretas
Baikite kelti paniką?

Bolto paspirtukai

Bolto paspirtukai portretas
Boltas valdo! Susidaro įspūdis, kad policija visiškai "nemato" kas vyksta gatvėse, šaligatviuose, pėsčiųjų perėjose. Eismo taisyklės paspirtukų vairuotojams sau, o realus gyvenimas sau. Pilna važiuojančių vienu paspirtuku dviese. Chuliganiško vairavimo pėstiesiems skirtuose šaligatviuose, nardant 30 km per valandą greičiu tarp pėsčiųjų. Jokios kontrolės, jokių prevencinių priemonių. Policija reaguoja tiktai tada kai įvyksta eismo nelaimė.Liūdna. Visas miestas pilnas bet kaip, bet kur paliktų Bolt paspirtukų.

S.S.S.

S.S.S. portretas
ir filmuotojui ir paspirtukininkui turėtų būti bauda.

.

. portretas
Šitą "problemą" būtų galima išspręsti labai lengvai. Užtenka vieno - kad policija imtų dirbti, užuot imitavusi veiklą nesibaigiančiais beprasmiškais reidais.

As

As portretas
Užkniso paspirtukininkai juodai. Nesilaiko taisyklių, juda chaotiškai, greitai. Nežiūri ar auto važuoja, ar pėstysis eina. Gaila būtų uždrausti visai juos, nes tikrai yra normaliai jais besinaudojančių žmonių, bet tie kurie lekia nežiūrėdami kaip ir dideliais greičiais, viską gadina. Pažįstamą iš autobuso lipančią nuskynė pralekiantis paspirtukas prieš kelis metus, pasekmės dar ir dabar jaučiasi

OPS

OPS portretas
Tegul važiuoja, Libertuose visiems vietų kol kas yra.

įamžino važiuojantį

įamžino važiuojantį  portretas
Vairuotojai skirti baudą - už filmavimą telefonu vairuojant .
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių