Avarija netoli Gargždų sukėlė klausimų: kodėl vairuotojas nepamatė policijos mašinos?

B.

B. portretas
Nu tai ir kodėl nepamatė? Jeigu jau rašot klausimą, tai ir atsakymą parašykite. Atrodo, kad beleką rašote.

Bbd

Bbd portretas
Jei mentas butu priparkaves desiniau, kaip reikalauja taisykles, nebutu tai atsitike, dabar gales valgyt per vamzdeli, kita karta zinos

Tomas

Tomas portretas
Mano žmona neturėdama nė mėnesio vairavimo patirties tamsiu paros netu, lyjant lietui ir nuolat akinant priešpriešinio eismo šviesoms Via Baltica kelyje sugebėjo laiku pastebėti kliūtį ir išvengti susidūrimo, nes ji VAIRAVO, o ne užsiėmė Facebook naujienomis ar gražesnės muzikos paieškomis. Tad vairuojant šviesiu paros metu kliūties kelyje galima nepastebėti tik nestebint kelio.

taspats

taspats portretas
I kelia reikia ziureti o ne varnas saudyti vaziuojant blyn kaip tokie vairuoja mato kliuti ir i ja vaziuoja? kaip gatvese vazineja ir medziu nevarto arba automobiliu kurie stovi salikelese? akivaizdu uzsiiminejo ne tuom kuo reikia. o pareigunai jeigu buvo isijunge svyturelius tai tu tikrai turejai matyti kliuti ir ja apvaziuoti juk ne vaziuojamojoje dalyje stovejo o salikeleje. Ai tiksliai ten gi irgi galima skrist neaiskiu greiciu.

Kuzia

Kuzia portretas
Kiek supratau policija sustabdė rašė protokola ir visa tai vyko greitkelyja? Na jai taip tai kokio kakučio jie tai darė ? Sulaikius pažeidėja privalėjo pasilydėti iki artimiausios stovėjimo aikštelės ir tvarkyti savo reikalus . Greitkelyja jug draudžiama stovėti ,galima tik sugedus ir pažymėjus avariniais ženklais . Taip kad tie pinigu lupikai patys pažeidė visus punktus skubėjo eura nulupt negalvodami apie sauguma ,kad savo tai dzin ,bet kitu gaila.

TIESA

TIESA portretas
Trumpam buvo dinges protas todel ir nepamate ,kai nori ...... nubausti atima prota

Ponai

Ponai portretas
vairuotojai.Kokie cia kliedesiai.Paliko issikisusi automobili.Atsakykit patys sau ir kitiems - ka jus veikiat vairuodami?Vairuojat saugiai ir stebit eisma, kad vairuoti saugiai.Tada malaciai, nes jokiu smugiu,diena, tiesiame kelyje nebus.

Natalja

Natalja portretas
Mažas pastebėjimas - penktadienį važiavau autobusu Kaunas- Klaipėda.Lenkėm fūrą, kurios vairuotojas maigė telefoną. Po to tyčia stebėjau kitus fūristus. Statistika tokia : iš 10 ,DEVYNI turėjo rankose telefonus !

Taškas.

Taškas. portretas
Net ir Kaune matai vairuotoją važiuojant maigant ar kalbant telefonu.Tai ir nepamato kur atsitrenkia.Kur bestovėjęs butu automobilis juk ne adata.Tai turėjo vairuotojas žiūrintis į kelią matyti.Tai nėra ir ko svarstyti.Atsakomybės nėra .Tuom viskas ir pasakyta.Už vairo girti ir beteisiai. Seime ir viriausybėje išrinkti dirbą tik sau.Atsakomybės už jų pridrbtas šunybes nėra.Tai irgi veda prie betvarkės.Todėl į seima visi teisti ir bemoksliai veržiasi.

Taip ir nekitaip

Taip ir nekitaip portretas
Uz naudojimasi telefonu vaziuojant bauda turetu buti 1000 eu. Paziurekit kas darosi, ligoniai visi nesveik , ne sekundes be telefono neislenda is jo. Tiek kameru visur pristatyta perziuretu , pamatytu kas darosi

Anonimas

Anonimas portretas
Automobilis A8, kitas klausimas kaip su kitu sio auto ekipazu vaziavo tryse..

Klausykit

Klausykit portretas
Jums tik pavaryt ant policijos daugiau nieko. Kas per oožiūris. Įvyko nelaimė, pareigūnas smarkiai sužalotas, o jūs visi čia plakant liežuviais lyg didžiausi specialistai. Turgaus bobų lygio. Keliant versijas reikia turėti kažkokios informacija ar duomenų, o čia tik nepatenkintų ir nors kartą nubaustų vairuotojų pletkai. Gal supratingumo šiek tiek...

F

F portretas
Šia turi atsakyti farai gerai kad nežuvo kur papuolė ten stabdo gali but ir tiltas

Zimagoras

Zimagoras portretas
Cia tam kluikai, kuris mentus gina, kurie jau ne pirmą avarija sukelia autostradoje. Dar kartą asilagalvi sakau visi tie mentai Vokietijoje būtų išmesti iš darbo.autobane net jei sugriuves sustojai, privalai appsomauti liemene ir mint kuo toliau nuo mašinos. Policija sustato avarinius žymeklis prieš pusę km ar net toliau. Stabdyti autobane iš lempos vairuotojus griežtai draudžiama.tik palyda į artimiausią aikstele.

Tegu sumoka

Tegu sumoka portretas
Tam jaunam girtam, kuriam rase protokola reikia kreiptis i teisma del neturtines zalos atlyginimo. Kad policija sumoketu uz tai,kad uzdare i obezjanika. Cia jam taip pasiseke kad liko gyvas kai buvo praktiskai karste uzdarytas. Ar buvo butinybe uzdaryti zmogu rasant protokola???? Cia ryskiai jaunu uzkopleksuotu butybiu savo "valdzios" parodymas!!! Jokiu budu neteisinu jo kalte bet ir kaukiuprotokolininkai ryskiai yra kalti!!!

durnam zvejui

durnam zvejui portretas
kažkodėl Vokietijoje policininkai palydi prasižengėlį į aikštelę, ir jau ten dulkina. O mūsiškiams, matai, nelygis.

zvejys.

zvejys. portretas
Asilu komentarai taikantys kaltinti mentus,gal jie turi palydeti i namus ir ten nubausti.Juk mentai stovejo su mygalkem,tai ka jie nesimate,tada galima ant bet-ko vazioti.

Mikas

Mikas portretas
Nuo kada galima automagistralei sustoti stoveti kiek zinau taisykles ta daryti draudzia tai seip sioje situacijoje kalciausi tureu likt mentai

Vaikšto kaip po savo kiema

Vaikšto kaip po savo kiema portretas
Autostrada ne kiemas, mašinų ten niekas nestato!

Anonimui Pydarui

Anonimui Pydarui portretas
Nereikia maišytis

AFG

AFG portretas
Feisbuke sėdėjo.

Zimagorui

Zimagorui portretas
O gal visgi paprasciau yra vairuojant ziureti i kelia, o ne mobilke, ar savo kiausus kasytis. Tipiskas gaidelio komentaras, kalte verciantis visiems kitiems, tik ne realiam kaltininkui, nes ir pats panasu kad tuom uzsiimi vairuodamas.

Gh

Gh portretas
Telefono naudojimas

Zimagoras

Zimagoras portretas
Paprasčiau yra baudas dalinti už kaukes, nei normaliai išmokti susistabdyti ir pasilydeti į saugią aikštele. Vokietijoj išmestų visus iš darbo už tokius bajerius.

Koronavirus

Koronavirus portretas
COVID-19

...

... portretas
Policija tiria , ka pridirbo policija. Cirkai ir tiek. Esat mate kalta menta?

Tika

Tika portretas
greičiausiai vairuotojas nardė po telefoną, gal Facebook, gal žinutės, nes jeigu būtų kalbėjęs, tai kalbant kelią tai matai, o naršant jau akis įbedęs į telefoną esi...

Pranas Pričkus

Pranas Pričkus portretas
Kaip stovėjo sumaitotas "pitbulių" sunkiai nustatyti? Bet kaip atvykęs, dar nesumaitotas policijos ekipažas, matosi, jeigu stovint ant linijos vadinasi kelkraštis, apie ką galime kalbėti? Tai galimai anas stovėjo iš vis per vidurį juostos ar pan. kodėl niekur nesimato? "Pitbuliai" visais laikais buvo teisūs, už tai gauna medallius?

Anonimas

Anonimas portretas
vairai minko mobilniukus kas trecias minko.

Anonimas

Anonimas portretas
Kodėl policija stabdo ten kur sugalvoja greitkeliuose ,jie turėtų stabdoma automobilį nusilydėdi iki aikštelės ar kitos saugios vietos
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių