Po paspirtuko baterijos sukelto gaisro šeima gyvens viešbutyje: miestas spręs dėl paramos

Palangoje bute kilus gaisrui dėl sprogusios elektrinio paspirtuko baterijos, šeima laikinai apgyvendinta savivaldybės viešbutyje, o paaiškėjus nuostoliams, bus sprendžiama dėl tolesnės miesto pagalbos jai.

Kaip BNS trečiadienį sakė Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus, nuo gaisro nukentėjusiai vienai šeimai buvo pasiūlyta apsigyventi savivaldybei priklausančiame „Teniso“ viešbutyje, žmonės ten apsistojo trečiadienio naktį.

„Šeima yra su vaikais ir augintinis. Šiuo metu jie gyvena viešbutyje ir 15 valandą ateis pas mus, spręsime toliau, kur juos apgyvendinti, ar palikti ten, ar į Krizių centrą, turime pritaikytą gyvenimui, gerą, modernų“, – kalbėjo meras.

Pasak jo, savivaldybės specialistams pavesta suskaičiuoti nuostolius, ieškoti įstatymuose numatytų galimybių padėti gyventojams.

„Nukentėjo ne tik jie, bet ir namo dalis. Reikės resursų ieškoti sutvarkyti namo dalį. (...) Čia yra ne individualus namas, daugiabučiai namai, tai kažkokia pagalba turi būti“, – sakė Š. Vaitkus.

Jo teigimu, ekstremalių situacijų atvejais gali būti panaudoti specialūs mero fondai, tačiau nesant aiškiems nuostoliams Š. Vaitkus skirtinos sumos kol kas įvardyti negalėjo.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento (PAGD) duomenimis, apie gaisrą Palangos Sodų gatvėje pranešta antradienį, apie 22 valandą.

Nukentėjo ne tik jie, bet ir namo dalis.

Gaisras kilo daugiabučio gyvenamojo namo trijų kambarių bute su virtuve. Atvykus ugniagesiams, butas pirmame aukšte degė atvira liepsna.

„Namas ką tik renovuotas. Žmonės kituose flanguose pasilikę gyventi, jiems pasekmių nėra. Namo konstrukcijos pagal pirminį vertinimą nėra pažeistos“, – teigė meras.

PAGD atstovė Edita Zdanevičienė BNS nurodė, kad labiausiai tikėtina gaisro priežastis – elektrinio paspirtuko baterijos, kuri buvo įkraunama balkone, sprogimas.

„Gaisrą tiriantis inspektorius patvirtino tą versiją, kad gaisras kilo sprogus įkraunamai paspirtuko baterijai. (...) Buvo girdėti sprogimas ir ugnies pliūpsnis. Išdužo langai ir gaisras išplito į vieną kambarį“, – informavo E. Zdanevičienė.

Nelaimės metu visiškai sudegė kambarys ir jame buvę namų apyvokos daiktai, išdužo vidiniai ir balkono langai, aprūko gretimų kambarių ir koridorių lubos.

Gaisro metu žmonės nenukentėjo.NAUJAUSI KOMENTARAI

elena

elena portretas
patys kalti iseinant reikia viska isjunkti o ne palikti krautis

cha cha

cha cha portretas
gerai,kad su auto neįvažiuoja į butą pasikrauti.

nu va

nu va portretas
tai dabar po paspirtuko sprogimo, gal perses ant dviratuko, tie vargseliai, kurie nesugeba pesciomis vaikscioti ar dviraciu vaziuoti.
VISI KOMENTARAI 3

Galerijos

Daugiau straipsnių