Saugomuose parkuose žiemos malonumais džiaugiasi pažeidėjai: užfiksuoti su sniego motociklais

Kuršių nerijos nacionalinio parko darbuotojai tikina, kad, vos tik Neringoje pasirodė pirmasis sniegas, po saugomas teritorijas ėmė važinėti sniego motociklininkai.

"Žinoma, kad čia vietinių pramogos. Kam kiltų klausimas – galima ar negalima jais važinėti. Gal dar motociklais po draustinius reikėtų prazvimbti? Pati savo akimis mačiau, kaip pralėkė motociklininkas.  Kone per kojas. Žmogus sniego motociklą vairavo dėvėdamas šalmą. Kas ten atpažins jį", – širdo Kuršių nerijos nacionalinio parko direkcijos vadovė Aušra Feser.

Patys nidiškiai įvairiai vertina tokias pramogas. Vietiniams gyventojams užfiksavus du sniego motociklais po miškus besivažinėjančius žmones, socialiniame tinkle užvirė diskusija.

Vieni tikino, kad nieko blogo tai, kad džiaugiamasi snieguotu mišku. Kiti piktinosi akiplėšišku elgesiu.

Pažeidėjai užfiksuoti sausio 13 d. 16.30 val. prie Grobšto rezervato, Parnidžio kopos papėdėje.

"Grįžtant matėsi vėžios, išvažinėta ir kopų prieigose, miškeliuose, "prasinešė" ir Urbo kalnu", – rašoma prie paviešintos filmuotos medžiagos.

Pasirodo, saugomose teritorijose taip pramogaujama ne pirmą kartą.

"Sniego rogių prisipirkę vietiniai gyventojai. Sučiupti juos sunku. Kaip pagauti transporto priemonę, kuri neturi numerio? Pats geriausias būdas – fiksuoti, filmuoti ir viešinti. Prašome bendruomenės narių, kaimynų, kad jie praneštų, kai mato mišku važinėjančius sniego motociklus ar net keturračius", – kalbėjo A.Feser.

Anot jos, už tokias pramogas gali grėsti bauda iki 900 eurų.

Kuršių nerijos nacionalinis parkas ketina pagaminti lipdukus, kuriais "papuoš" kiekvieną sniego motociklą, išvystą Neringoje.

 

 NAUJAUSI KOMENTARAI

Algirdas

Algirdas portretas
Ot dasigyvenom, jau net sniego motociklu per sniegą važinėti negalima :D Juo turbūt asfaltuotu keliu privaloma važiuoti, kuris druska nubarstytas. Tuoj ir valtimis vandeniu plaukt bus negalima, nes žuvų poravimuisi maišysim. Su avalyne bus galima vaikščioti tik asfaltuotais keliais ir takais, o ant žalios vejos tik basom... ir tai dar klausimas ar skruzdžių, vabalų ir sliekų migracijai nepamaišysim :D

Zayabali

Zayabali portretas
lai važinėja tik su protu... nereikia tiek daug drausti, nes tuoj toje neringoje vietiniu neliks, bus tik invaziniai gyventojai

giedrius

giedrius portretas
Važinėjantys po miško takelius jokios žalos gamtai negali padaryti, bet tie kurie važinėja su sunkiaja texnika ir dar pjauna miškus to jau per dauk.Kai kurie žmonės atvažiavę čia gyventi ta prasme nori savo likusį savo gyvenimo laiką praleisti harmonijoi su gamta, o čia pasirodo yra tokių kurie pasitelkę savo šutvę apginkluotais pjūklais išskirtiniame gamtos kampelyje dąrosi biznį. Mano galva sąko kad ne pramogautojai daro žalą gamtai, o savivalbybės ir nacių parko galva niekina viską!!!
VISI KOMENTARAI 20
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių