Smiltynėje žirgas įkando mergaitei

Smiltynėje karietas traukiantis žirgas įkando mažametei. Mergaitė išvežta į ligoninę. Neoficialiais duomenimis mergaitei sužalota krūtinė.

Nelaimingas atsitikimas Smiltynėje įvyko penktadienį apie 15.30 val. Mergaitė priėjo prie kumelės Alisos ir ši jai grybštelėjo.

„Nežinau, kaip viskas įvyko. Pirmą kartą išgirdau apie šį įvykį. Gal mergaitė paglostyti norėjo žirgą. Jos mama kartą pas mus buvo atėjusi jodinėti. Gal dėl to mergaitė drąsiai priėjo prie žirgo. Labai nemalonus įvykis. Labai liūdna, kad grybštelėjo“, – tvirtino Alisos savininkas Rimantas Prokopas.

Neoficialiais duomenimis, mergaitė maitino visus žirgus, o priėjus prie Alisos jau nieko nebeturėjo.

„Taip galėjo būti. Žirgas kaip žmogus. Jis viską mato. Jei duodi vienam, turi duoti ir kitam. Galėjo užpykti, kad nebeliko maisto ir grybštelėti, o žirgo dantys aštrūs“, – svarstė savininkas.

Pasak R.Prokopo, Alisa yra gera, bet užpykti gali, kai ilsisi ir kas nors netikėtai sutrukdo jos ramybę.

„Vienas iš mūsų žirgų yra tikrai piktas. Jam net antsnukį dedame, kad niekam neįkastų. Sarčiui labai nepatinka, kai kas nors prie jo lenda. Tačiau šiandien šiam žirgui buvo laisva – jis ilsėjosi ganykloje. Tai labai nustebau išgirdęs apie tokį įvykį“, – pasakojo savininkas.

Smiltynėje karietomis poilsiautojus važinėja 12 žirgų. Savininkai neslėpė, kad atvejų, kai keturkojai įkanda prie jo lendančiam žmogui buvo ne vienas.

„Žmonės net neatsiklausę lenda prie žirgų. Perspėji, kad gali įkasti, o vis tiek lenda. Kai grybšteli, tada jau kaltas žirgas. Nėra ko lįsti. Būna išlipa iš kelto ir kiša mažus vaikus žirgui į nosį, net neatsiklausę. Pasižiūrėjau iš tolo ir nelįsk“, – tvirtino savininkai.

Vienas iš jų tvirtino, kad kartą žirgas įkando prie jo lindusiam girtam vyrui. Tačiau po įvykio jis vis tiek bandė paliesti gyvulį.

Pasak savininkų, kultūringiau elgiasi tik užsieniečiai. Atvykėliai ilgai stebi žirgą, paklausia, ar galima ką nors jam duoti.

R.Prokopas pabrėžė, kad prie žirgų galima eiti tik tada, kai jiems turi dovaną: obuolį, saldainį, sausainį ir tik su šeimininko leidimu. Juos glostyti galima tik tada, kai šie ėda.

„Žirgai pripratę prie dovanų. Tačiau visi paglostyti nori veltui. Be to gyvūnai pavargsta nuo dėmesio. Pro juos praeina tūkstančiai žmonių ir kiekvienas bando paglostyti. Ar koks žmogus tai atlaikyti?“, – klausė savininkas.


Šiame straipsnyje: ŽirgasSmiltynė

NAUJAUSI KOMENTARAI

to domas, to aukse

to domas, to aukse portretas
Dėl Dievo meilės, nebūkit juokingi, mama šalia stovėjo, niekas nepaliko vaiko be priežiūros. Kai arklys įkando viskas vyko taip greitai, vienu metu glostė, kitu jau arklys kando, jog nespėjo sureaguot. Jei turit namie kačiuką, šuniuką - gal visą laiką stebit kaip jūsų vaikas glosto augintinį? Tada ir aš galiu teigti, kad jūs blogi tėvai, nes paliekat vaiką be priežiūros. Nevaidinkit auksinių tėvų, kurie ne sekundės žvilgsnio nenusuktu nuo vaikų. Niekas nesitikėjo, kad kažką padarys arkliukas. Ne pirmą kartą šios merginos ėjo pas tų pačių arklių ir juos šėrė, ir nė kart taip nebuvo įvykę..

Zirgas nekaltas ...

Zirgas nekaltas ... portretas
Zirgai gal ir nieko butu ,bet tos karietos tai jau baisios ,tas biznis pasivazinejimu karieta atrodo pokario laiku ....Mieste teko matyti grazia karieta vazniciuotojas su forma baltos pirstinaites grazu ziureti ,o Smiltyneja vienas su kalosais ,kitas su labdarine maike sauleja isblukuse ,atrodo kad jie siena vezioja ,o ne zmones ...Aplamai Smiltyneja reiketu naujioviu tvarkos ,nuo karietu iki larioku ir keptos duonos ir fafliu pardavinetojiu pakrumese ,kiek aplanko sveciu o paslaugos inventorius ,baisus .....

RK

RK portretas
Jei lygiai tokioje pačioje situacijoje būtų įkandęs šuo, tai komentarų būtų trigubai daugiau ir tikrai ne tokių kaip čia :) Koks keistas vis dėlto padaras - žmogus...
VISI KOMENTARAI 8
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių