Susidūrimas sankryžoje: į ligoninę išvežtas nepilnametis motociklo vairuotojas Pereiti į pagrindinį turinį

Susidūrimas sankryžoje: į ligoninę išvežtas nepilnametis motociklo vairuotojas

2026-05-18 09:29

Telšiuose sekmadienio vakarą avarijos metu nukentėjo nepilnametis motociklo vairuotojas.

Greitoji
Greitoji / D. Labučio/ELTOS nuotr. 

Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato duomeninis, 19 val. Luokės ir Tryškių gatvių sankryžoje automobilio „Toyota RAV4“ blaivus vairuotojas, gimęs 1955 m., nepraleido pagrindiniu keliu važiavusio motociklo „Yamaha YZF“, vairuojamo blaivaus nepilnamečio vaikino, gimusio 2009 m.

Eismo įvykio metu nukentėjo motociklo vairuotojas, kuris po medikų apžiūros gydomas ligoninėje.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl kelių transporto eismo saugumo ar transporto priemonių eksploatavimo taisyklių pažeidimo.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
>>kaip liga, mo

Kokių - tokių motociklistų- ar bent perskaitei kas parašyta , gal skaityti nemoki ? )
0
0
Nesaugu

Mano akyse tokie motociklistai išlenda lenkdami, tad nenuostabu ,kad gali jų nepamatyti.
0
-1
Kaip liga, moka

Klaipėdoje pabiro gausybė tokių motociklistų. Lenkia mašinas ant posūkio, iš bet kurios pusės. Važiuoja tarp mašinų vos neužklidydami. Stabteli ,nes jautiesi nesaugiai. Kažkaip atrodo, jeigu jau turi teisę dalyvauti eisme, tai turi išlaikyti teises. Ir nelakstyti...Kur kontrolė?
0
-1
Visi komentarai (5)

Daugiau naujienų