Lapų surinkimo darbai uostamiestyje įgauna pagreitį Pereiti į pagrindinį turinį

Lapų surinkimo darbai uostamiestyje įgauna pagreitį

2012-10-23 19:09
Lapų surinkimo darbai uostamiestyje įgauna pagreitį
Lapų surinkimo darbai uostamiestyje įgauna pagreitį / Vytauto Petriko nuotr.

Nors dauguma medžių vis dar su lapais, gatvės ir žaliosios miesto zonos bei parkai jau nudažyti gelsvais ir rausvais atspalviais. Tad šią savaitę pradėti aktyvūs nukritusių lapų tvarkymo darbai Klaipėdos miesto centre.

„Naudojamės proga, kad nelyja, nes šlapius lapus surinkti daug sudėtingiau. Visas lapkričio mėnuo – pats darbymetis. Dauguma medžių dar su lapais, tad darbams galo nematyti“, – teigė „Klaipėdos želdinių“ direktorius Gediminas Valašinas.

Paprastai darbai suintensyvėja pakilus stipriam vėjui, nes tuomet daugiausiai prikrečiama lapų.

Surinkti lapai yra kompostuojami „Klaipėdos želdinių“ medelyne. Kompostas panaudojamas gėlių bei medelių sodinimui.

Trečiadienio pavakarę Klaipėdoje prognozuojamas lietus. Tikėtina, jog penktadienį sulauksime jau ir pirmojo sniego, tad valytojai stengiasi iki rytojaus kuo daugiau nuveikti.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra