Arbatpinigiai – irgi kyšis Pereiti į pagrindinį turinį

Arbatpinigiai – irgi kyšis

Gal kas nors galėtų paaiškinti, kuo skiriasi gydytoja nuo padavėjos? Visi galėtų išvardinti jų skirtumus. Tačiau kodėl vienu atveju kliento ar paciento atsilyginimas už gerai atliktą darbą būtų laikomas kyšininkavimu, o kitu atveju – arbatpinigių davimu? Ir kodėl už kyšį gaunamos baudos, o už arbatpinigius – nieko? Mano nuomone, tai lygiai toks pat kyšis. Abiem atvejais žmonės atlieka tai, už ką ir taip gauna atlyginimą. Juk statybininkams nemoka kyšio ar arbatpinigių, kaip bepavadinsi, už gerai pastatytą namą.

Gintautas

Užmuš ką nors kelyje ar ne?

Manau, kad apie saugų greitį būsimiems vairuotojams turėtų kalti ne tik įprastoje, bet ir vairavimo mokykloje. Visiems naujokams turi būti įdiegta, kad tik nuo jų priklausys, užmuš ką nors kelyje ar ne, pavyks išvengti avarijos ar nepavyks. Atsakomybė, visų pirma, prasideda nuo paties žmogaus. Gal instruktoriai, šiek tiek pakeitę savo mokymo įgūdžius, galėtų šiais klausimais padėti.

Juozas

Nepaprasta moteris

Užuojauta pirmosios mūsų šalies ledi – A. Adamkienės šeimai. Ji buvo nuostabi ir nepaprasta moteris, nugyveno beveik šimtą metų. Tegul ilsisi ramybėje, o vyrui palinkėčiau stiprybės ir tegul saugo save ir savo sveikatą. Gyvenimas bėga greitai, tad visi anksčiau ar vėliau atsidursime ten pat.

Skaitytoja

Tradicijos nesikeičia?

Bėgant laikui, vis kinta žmonių mąstymas, požiūris apie santuokas su kitos šalies ir religijos vyrais, moterimis. O mano nuomonė nepasikeitė. Niekada patikliai nežiūrėjau į tas moteris, kurios išteka už musulmonų. Jos niekada prie jų nepritaps šimtu procentų. Musulmonai moteris laiko gražiu daiktu, kurio vertė turi savo galiojimo laiką. Atsibosta žaisti, randa kitą. Taip buvo jau šimtus metų, bus ir vėliau. Tradicijos yra tradicijos, ir jokia moteris, kad ir kokia graži bebūtų, to nepakeis.

Ilona

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra

Daugiau naujienų