"Karštame telefone" ("Klaipėda", 2017 09 05) buvo surašyti kažkokios Alvyros padejavimai dėl kertamų akacijų. Ponia siūlo, kad planai kirsti medžius ir sodinti naujus būtų aptariami ir derinami su gyventojais. Skaitau tokius pasiūlymus ir pyktis ima: kodėl pas mus vis dar yra tiek daug tokių į komunizmą linkusių žmonių? Iš kur tas lenininis mąstymas, kad kiekviena melžėja gali valdyti valstybę? Jau matėme, kaip valdė, nemokėdami net ištarti žodžio "Konstitucija". Matėme ir ministrių, kurios žodyje "ačiū" rašė ne "ū", o "ų". Juk net ir mažam vaikui aišku, kad jei tik medžių kirtimo reikalai bus derinami su gyventojais, iniciatyva tvarkyti miestą taps emocijomis ir plepalais. Jei jau arboristai nustatė, kad medžiai turi būti kertami, tai tegul ir kerta. Juk specialistai už tai algas gauna. Be to, juk atsodinti naujų žadama dar daugiau, nei buvo! O derinimai, ar sodinti berželį, ar šermukšnį, apskritai yra absurdas, nes vienam patinka vienokie medžiai, kitam – kitokie. Galo ginčams niekada nebus. Matyt, to kai kurie demagogai ir siekia.
Artūras
Valdžia turėtų atsiprašyti
Mūsų šalies valdžia turėtų atsiklaupti prieš tautą ant kelių, pagaliau prisipažinti, kad euro įvedimas buvo baisi klaida, ir atsiprašyti. Juk viskas pabrango tris su puse karto ir toliau brangsta. Jau žmonės buvo pajutę šiek tiek geresnio gyvenimo skonį, o čia – šast, ir viskas nuėjo šuniui ant uodegos. Tokių klaidų daryti negalima, nes tai yra veikimas prieš valstybę ir jos žmones.
Rimantas
Bauginimas – ne už dyką?
Kasdien vis internete rėkia, kad rusai puola. Ypač čia aktyvus vienas interneto portalas, iš vyriausybės vis gaunantis pinigų už tą isteriją. Tik įdomu, kodėl tie rusai nepuola? Kodėl neperžengia sienos? Ir per "Zapad" nieko niekas čia nepuls. Taigi gal čia tas visas rėkimas turi kitą tikslą? Norisi paklausti, ar taip bauginama tik dėl to, kad būtų gauta kuo daugiau pinigų?
Petras
Naujausi komentarai