Jau kurį laiką su draugais diskutuojame dėl viešojo transporto uostamiestyje. Kiek žinau, Vilniuje ir Kaune autobusai važiuoja ilgiau ir dėl to problemų gyventojams nekyla, o čia jeigu savaitgalį nespėjai į autobusą iki 21 val. – daryk ką nori. Galima grįžti namo pėsčiomis arba kviestis taksi, jei yra tam pinigų. Norisi nuvažiuoti į miesto centrą tiesiog ilgiau pasėdėti, bet automobiliu išgėrus kokteilio negrįši. Taksi kainos išaugusios. O autobusu galima sugrįžti tiesiog už vieną eurą.
Alvydas
Pasisakymai jau pamiršti?
Skaičiau, kad tūkstančiai žmonių šeštadienį dalyvavo Selo koncerte Kaune, ne Klaipėdoje. 200 organizatorių komandai (kaip postringauta) šis renginys turbūt atnešė nemažai pinigų. Atrodo, kad visi pamiršo, ką E. Dragūnas dar visai neseniai postringavo apie karą Ukrainoje. Bet kam įdomus tas karas? Namų šeimininkėms ir darbininkams šviesų šou ir tranki muzika įdomesnė, koncerte nereikėjo mąstyti.
Skaitytoja
Išeitis – duoti telefoną
Manau, kad tėvai nemąsto apie pavojų sveikatai savo vaikams, kai prie jūros leidžia laiką nuo pat ryto iki vakaro. Šiais laikais jokie apsauginiai kremai neapsaugos geriau negu mąstymas, kad vaiko manipuliacijoms ar verksmams pasiduoti nereikia, kad tėvai nėra vaiko tarnai ir patys privalo elgtis kaip suaugę žmonės. Tačiau dažnai matau, kad, užuot vaikui ką nors paaiškinę, įkiša į rankas telefoną. Kaip manote, kur nuves tokie auklėjimo būdai?
Rima
Prie parduotuvių – nemalonūs lankytojai
Labai nemalonu matyti prie parduotuvių sėdinčius benamius. Apima nesaugumo jausmas, nekalbu apie kvapus ir garsus, kurie nuo šių asmenų sklinda. Prie kai kurių parduotuvių būna bankomatų, tad, patikėkite, visai nesinori pinigų nusiimti tiems veikėjams būnant šalia. Pamatytų banko kortelės duomenis, čia pat spaudžiamus kodus ir atimtų.
Julija
Naujausi komentarai