Perskaičiau I. Kiseliovaitės straipsnį „Agresyvus šuo: kas atsako už jo elgesį?“ Gyvenu Šiaulių g. 19 name. Pro langą kasdien matau tą patį vaizdą – vienas mažas šuo nubėgo be pavadėlio, kitą veda pavadėliu, trečias didelis laksto vėlgi be pavadėlio. O kai vaikai eina į mokyklą, pilnas kiemas šunų. Būna, veda pavadėliu, bet jis ilgas, tad ką šuo veikia, šeimininkui tuo metu neįdomu, nes jis rūko arba kalba telefonu. O aš šunų bijau, tiek mažų, tiek didelių. Man nepatinka, kad jie laksto palaidi ir neprižiūrimi. Tad manau, kad pareigūnai turėtų imti mokestį už šunis, gal tada būtų tvarka.
Janina
Gyventojus piktina sistema
Per televiziją girdėjau, kad žmonės patys kalti, jog registruojasi pas gydytojus ir neateina. Jeigu galėtume planuoti gyvenimą pusei metų į priekį, būtų daug paprasčiau, bet kada turi laukti eilėje kelis mėnesius, kad būtum apžiūrėtas specialistų, spėji ne tik pasveikti, bet ir dar kelis kartus susirgti. Patys sudaro kvailą sistemą ir po to stebisi, kad žmonės pyksta ir nepasitiki.
Petras S.
Iškrypėlių vieta – belangėje
Norėčiau sužinoti, kas nustato Baudžiamajame kodekse bausmes? Pavyzdžiui, viename straipsnyje nurodyta, kad už seksualinio pobūdžio nusikaltimus prieš mažamečius griežčiausia numatyta bausmė – iki 15 metų laisvės atėmimo. Turiu daugybę klausimų, prasidedančių žodžiu „kodėl?“ Kodėl skiriama tiek mažai metų? Kodėl iškrypėliai nelaikomi uždaryti iki gyvos galvos? Kam patogu, kad iškrypėliai gyventų tarp mūsų? Manau, atėjo laikas koreguoti įstatymus.
Kazimiera
Nėra dezinfekcinio skysčio
Esu senjorė. Pandemijos laikotarpiu išmokau ir tebesisaugau nuo visokių virusų, dėviu medicininę kaukę, dezinfekuoju rankas. Tačiau pastebėjau, kad daug kur nebėra dezinfekavimo skysčių. Gal kas nors gali atsakyti kodėl? Juk sveikata labai svarbu.
Gyventoja
Naujausi komentarai