Lietuvos rinktinė dar pakovos dėl kelialapio į Olimpiadą

2011-09-16 11:33
Lietuvos rinktinė dar pakovos dėl kelialapio į Olimpiadą Lietuvos rinktinė dar pakovos dėl kelialapio į Olimpiadą Lietuvos rinktinė dar pakovos dėl kelialapio į Olimpiadą Lietuvos rinktinė dar pakovos dėl kelialapio į Olimpiadą Lietuvos rinktinė dar pakovos dėl kelialapio į Olimpiadą Lietuvos rinktinė dar pakovos dėl kelialapio į Olimpiadą Lietuvos rinktinė dar pakovos dėl kelialapio į Olimpiadą Lietuvos rinktinė dar pakovos dėl kelialapio į Olimpiadą Lietuvos rinktinė dar pakovos dėl kelialapio į Olimpiadą Lietuvos rinktinė dar pakovos dėl kelialapio į Olimpiadą Lietuvos rinktinė dar pakovos dėl kelialapio į Olimpiadą Lietuvos rinktinė dar pakovos dėl kelialapio į Olimpiadą Lietuvos rinktinė dar pakovos dėl kelialapio į Olimpiadą Lietuvos rinktinė dar pakovos dėl kelialapio į Olimpiadą Lietuvos rinktinė dar pakovos dėl kelialapio į Olimpiadą Lietuvos rinktinė dar pakovos dėl kelialapio į Olimpiadą Lietuvos rinktinė dar pakovos dėl kelialapio į Olimpiadą Lietuvos rinktinė dar pakovos dėl kelialapio į Olimpiadą Lietuvos rinktinė dar pakovos dėl kelialapio į Olimpiadą Lietuvos rinktinė dar pakovos dėl kelialapio į Olimpiadą Lietuvos rinktinė dar pakovos dėl kelialapio į Olimpiadą Lietuvos rinktinė dar pakovos dėl kelialapio į Olimpiadą Lietuvos rinktinė dar pakovos dėl kelialapio į Olimpiadą Lietuvos rinktinė dar pakovos dėl kelialapio į Olimpiadą Lietuvos rinktinė dar pakovos dėl kelialapio į Olimpiadą Lietuvos rinktinė dar pakovos dėl kelialapio į Olimpiadą Lietuvos rinktinė dar pakovos dėl kelialapio į Olimpiadą Lietuvos rinktinė dar pakovos dėl kelialapio į Olimpiadą Lietuvos rinktinė dar pakovos dėl kelialapio į Olimpiadą Lietuvos rinktinė dar pakovos dėl kelialapio į Olimpiadą Lietuvos rinktinė dar pakovos dėl kelialapio į Olimpiadą Lietuvos rinktinė dar pakovos dėl kelialapio į Olimpiadą Lietuvos rinktinė dar pakovos dėl kelialapio į Olimpiadą Lietuvos rinktinė dar pakovos dėl kelialapio į Olimpiadą Lietuvos rinktinė dar pakovos dėl kelialapio į Olimpiadą Lietuvos rinktinė dar pakovos dėl kelialapio į Olimpiadą Lietuvos rinktinė dar pakovos dėl kelialapio į Olimpiadą Lietuvos rinktinė dar pakovos dėl kelialapio į Olimpiadą Lietuvos rinktinė dar pakovos dėl kelialapio į Olimpiadą Lietuvos rinktinė dar pakovos dėl kelialapio į Olimpiadą Lietuvos rinktinė dar pakovos dėl kelialapio į Olimpiadą Lietuvos rinktinė dar pakovos dėl kelialapio į Olimpiadą Lietuvos rinktinė dar pakovos dėl kelialapio į Olimpiadą Lietuvos rinktinė dar pakovos dėl kelialapio į Olimpiadą Lietuvos rinktinė dar pakovos dėl kelialapio į Olimpiadą Lietuvos rinktinė dar pakovos dėl kelialapio į Olimpiadą Lietuvos rinktinė dar pakovos dėl kelialapio į Olimpiadą Lietuvos rinktinė dar pakovos dėl kelialapio į Olimpiadą Lietuvos rinktinė dar pakovos dėl kelialapio į Olimpiadą Lietuvos rinktinė dar pakovos dėl kelialapio į Olimpiadą Lietuvos rinktinė dar pakovos dėl kelialapio į Olimpiadą Lietuvos rinktinė dar pakovos dėl kelialapio į Olimpiadą Lietuvos rinktinė dar pakovos dėl kelialapio į Olimpiadą Lietuvos rinktinė dar pakovos dėl kelialapio į Olimpiadą Lietuvos rinktinė dar pakovos dėl kelialapio į Olimpiadą Lietuvos rinktinė dar pakovos dėl kelialapio į Olimpiadą Lietuvos rinktinė dar pakovos dėl kelialapio į Olimpiadą Lietuvos rinktinė dar pakovos dėl kelialapio į Olimpiadą Lietuvos rinktinė dar pakovos dėl kelialapio į Olimpiadą Lietuvos rinktinė dar pakovos dėl kelialapio į Olimpiadą Lietuvos rinktinė dar pakovos dėl kelialapio į Olimpiadą

Lietuvos krepšininkai, vakar patyrę skaudų pralaimėjimą Makedonijos nacionalinei rinktinei, šiandien įveikė Slovėnijos rinktinę ir užsitikrino vietą 2012 metų Londono olimpiados atrankos turnyre, o Senojo žemyno pirmenybėse kovos dėl penktosios vietos.

Pirmas kėlinys

Lietuvos rinktinės startinis penketas: Robertas Javtokas, Simas Jasaitis, Rimantas Kaukėnas, Darius Songaila, Rimantas Kaukėnas.

Ginčo kamuolį atkovoja R.Javtokas. M.Kalnietis nepataiko pirmo tolimo metimo. Slovėnai suskumba į ataką. E.Lorbekas pelno pirmuosius du taškus slovėnams. 0:2. Iš sudėtingos situacijos taškų pelnyti nepavyksta D.Songailai.

Pirma pražanga gynyboje baudžiamas R.Javtokas. J.Lakovičius dar labiau didina slovėnų atotrūkį, tačiau jį sumažina R.Kaukėnas. 2:4. Rimantas gauna ir pirmąją pražangą gynyboje. Z.Dragičius didina slovėnų persvarą iki keturių taškų. 2:6.

Lietuviai grįžta į ataką, tačiau ji nepavyksta. M.Begičius atkovoja kamuolį. Ataka baigiasi nesėkmingai. D.Songaila pelno du taškus lietuviams. M.Begičius atsako taikliu dvitaškiu. R.Javtokas du taškus pelno ir Lietuvos komandai. 6:8.

Puikiai puolime sužaidę slovėnai pelno du taškus. Metimo autorius šįkart E.Lorbekas. 6:10. Sužaidus pusė kėlinio prasižengia J.Lakovičius. Aikštėje pasirodo Š.Jasikevičius ir J.Valančiūnas.

Slovėnijos komanda pelno dar du nesudėtingus taškus slovėnams. 6:12. G.Dragičius prasižengia gynyboje. Po netaiklaus R.Kaukėno metimo slovėnai atkovoja kamuolį ir slovėnai dar labiau didina atotrūkį. 6:14.

K.Kemzūros minutės pertrauklėlė. Po jos lietuviai rengia ataką. J.Valančiūnas pelno pirmuosius savo taškus šios dienos rungtynėse. Slovėnai meta netaikliai, tačiau patys atkovoja kamuolį ir priverčia prasižengti P.Jankūną. slovėnai tęsia puolimą. U.Slokaras prameta ir lietuviai rengia ataką. U.Slokaras prasižengia. S.Jasaitis pataiko vieną baudos metimą. 9:14.

Po nesėkmingos slovėnų atakos taškus pelno Š.Jasikevičius. 11:14. Po J.Valančiūno paliesto kamuolio slovėnams įskaitomi du taškai. 11:16. Gynyboje prasižengia ir slovėnai. M.Pocius pataiko du baudos metimus. 13:16.

Š.Jasikevičius dar labiau mažina atotrūkį, pražanga fiksuojama M.Pociui. 15:16. S.Ožboltas pataiko pirmąjį šios dienos tritaškį. M.Pocius atsako taikliu metimu. 17:19.

Gindamasis prasižengia P.Jankūnas. G.Dragičius pataiko vieną baudos metimą. Taikliu metimu atsako P.Jankūnas. Paskutinė šio kėlinio slovėnų ataka nepavyksta. 19:20.

Antras kėlinys

Slovėnai kėlinį pradeda puolimu. Gynyboje prasižengia P.Jankūnas. Slovėnams puolimas nepavyksta. M.Pocius suklumpa, tačiau išsaugo kamuolį ir pelno du sunkius taškus. Pražanga gynyboje - M.Kalniečiui. 21:20.

R.Javtokas didina Lietuvos rinktinės persvarą, tačiau rezultatą lygina Smodišas, pataikydamas tritaškį. 24:24.

M.Pocius išprovokuoja slovėnų pražangą. Lietuviai tęsia ataką. M.Pocius pataiko dvitaškį. Lietuvos komanda atkovoja kamuolį ir M.Kalnietis „krauna“ puikų dvitaškį. 27:23.

Goranas Dragičius prašo minutės pertraukėlės. Slovėnai po jos pataiko du taškus. R.Javtokas nepagauna jam siųsto kamuolio. Slovėnai pataiko tritaškį ir išveda Slovėnijos rinktinę į priekį. R.Kaukėnas po pelnyto dvitaškio vėl atkuria vieno taško Lietuvos komandos pranašumą. 29:28.

Lietuviai apsigina po savo krepšiu. R.Javtokas pataiso M.Kalniečio metimą. 31:28. S.Ožboltas ir E.Lorbekas prasižengia puolime. Lietuviai tęsia ataką, tačiau ji nepasiseka. M.Kalniečiui nepavyksta pataikyti tritaškio. S.Ožboltas prasižengia trečiąjį kartą.

Lieka žaisti tris su puse minutės. Baudas meta R.Kaukėnas. Du metimai taiklūs. 33:28. Gindamasis prasižengia E.Lorbekas. R.Javtokas pataiko veiną baudos metimą. 34:28.

M.Begičius pataiko du taškus. Įspūdingai po slovėnų krepšiu sužaidžia Š.Jasikevičius ir R.Javtokas. Jis pelno jau devintąjį savo tašką. 36:28.

S.Jasaitis gauna antrą pražangą gynyboje. E.Lorbekas meta baudas. Š.Jasikevičius pataiko du taškus. 38:32. E.Lorbekas po K.Lavrinovičius pražangos pataiko vieną baudos metimą. 38:33.

J.Lakovičius neleistinai stabdo Š.Jasikevičių. Jo metimai taiklūs. 40:33. J.Valančiūnas pataiko du taškus. Slovėnų ataka nesėkminga. S.Jasaitis atkovoja kamuolį ir pelno du taškus. Po dviejų kėlinių Lietuvos komanda turi 11 taškų persvarą. 44:33.

Trečias kėlinys

Startinis penketas: Mantas Kalnietis, Rimantas Kaukėnas, Kšyštofas Lavrinovičius, Simas Jasaitis, Robertas Javtokas.

Lietuvos komandos pirma ataka šiame kėlinyje nepasiseka. Pirmuosius kėlinio taškus pelno slovėnas E.Lorbekas. 44:35. Gynyboje prasižengia K.Lavrinovičius. Tai jau antroji Kšyštofo pražanga.

Slovėnai surengia sėkmingą ataką. 44:38. K.Kemzūros minutės pertraukėlė. Po jos su kamuoliu slovėnai. Pražanga baudžiamas Jaka Lakovičius. R.Kaukėnas pataiko du taškus. 46:38. K.Lavrinovičius baudžiamas pražanga gynyboje. E.Lorbekas pataiko du baudos metimus. 46:39.

Lietuvia rengia ataką. S.Jasaitis pataiko pirmąjį Lietuvos rinktinės tritaškį. 49:39. Prie Lietuvos rinktinės krepšio fiksuojama pražanga R.Kaukėnui. Aikštėje pasirodo D.Songaila. Jis iš karto prasižengia.

S.Ožboltas pataiko tritaškį. 49:42. S.Jasaičiui nepasiseka pataisyti R.Kaukėno metimo.  Slovėnai surengia dvi iš eilės sėkmingas atakas. 49:46.

Atotrūkį didina Š.Jasikevičius, M.Begičius atsako taip pat taikliu dvitaškiu. 51:48. Aikštelėje M.Pocius, J.Valančiūnas ir M.Kalnietis. D.Songaila pataiko taiklų metimą iš vidutinio nuotolio. 53:48.

Lietuvos sportininkai praranda kamuolį ir slovėnai pataiko du lengvus taškus. 53:50. Varžovai gynyboje užsidirba tris pražangas. D.Songaila pataiko du baudos metimus. Jis atkovoja ir kamuolį po netaiklaus slovėnų metimo, bet lietuviams nepavyksta sėkmingai baigti atakos ir slovėnai, grįžę prie Lietuvos komandos krepšio, vėl mažina atotrūkį. 55:52. Slovėnai prasižengia gynyboje. M.Kalnietis pataiko du baudos metimus. 57:52.

M.Begičius pataiko du taškus ir prasižengia gynyboje. J.Valančiūnas pataiko du baudos metimus. 59:54. Po kurių ir sėkmingas D.Songailos metimas. J.Valančiūnui pavyksta atkovoti kamuolį, tačiau S.Jasaitis neptaiko tolimo metimo. M.Smodišas pataiko tritaškį. M.Kalnietis sumažėjusį lietuvių atotrūkį mažina taikliu dvitaškiu su kėlinio pabaigos sirena. 61:57

Ketvirtas kėlinys

Slovėnai lemiamą kėlinį pradeda taikliu tritaškiu, kurį pataiko J.Lakovičius. Kamuolį praranda M.Pocius.  E.Lorbekas pataiko dar du taškus slovėnams. 61:59. Slovėnai po sėkmingų atakų išsiveržia į priekį. 63:64.

Po Š.Jasikevičiaus rezultatyvaus perdavimo taškus pelno D.Songaila. 65:64. Prasižengia Š.Jasikevičius. M.Begičius pataiko vieną baudos metimą. Rezultatas lygus. R.Javtokas atkovoja kamuolį. Robertas neleistinai stabdo slovėnų ataką.

Aikštėje M.Kalnietis ir S.Jasaitis. S.Ožboltas pataiko tritaškį. 65:68. M.Kalnietis atsako taip pat taikliu tolimu metimu. 68:68. M.Begičius vėl didina slovėnų atotrūkį.70:68.

M.Pocius be pražangos blokuoja M.Begičiaus metimą. Surengti rezultatyvios atakos nepavyksta. Nepasiseka ji ir slovėnams. Lakovičius pataiko du taškus Slovėnijos komandai iki kėlinio pabaigos likus mažiau kaip keturioms sekundėms.

K.Kemzūra prašo minutės pertraukėlės. Po jos D.songailos dvitaškis. S.Ožboltas neptaiko. Lietuvos rinktinė grįžta į puolimą. Pražanga baudžiamas J.Lakovičius. J.Valančiūnas lygina rezultatą po įspūdingo žaidimo kartu su M.Kalniečiu. M.Begičius vėl išveda slovėnus į priekį. 72:74. R.Kaukėnas lygina rezultatą. 74:74.

Likus žaisti dvi minutes prasižengia M.Pocius. Tačiau puolime suklysta slovėnai. Slovėnų treneris prašo minutės pertraukėlė.

Po jos lietuviai rengia ataką. Š.Jasikevičius išprovokuoja S.Ožbolto pražangą. Š.Jasikevičius pataiko du baudos metimus. E.Lorbekas pataiko tritaškį. 76:77.

Taikliu tolimu metimu slovėnus baudžia M.Kalnietis. 79:77. Slovėnijos minutės pertraukėlė. Po jos prasižengia E.Lorbekas.

K.Kemzūra paprašo minutės pertraukėlės. Lietuviai tęsia ataką. Slovėnai vėl prasižengia. M.Kalnietis meta du baudos metimus. Vienas taiklus.

Slovėnijos rinktinės minutės pertraukėlė. Po jos nepavyksta tolimas Slovėnijos rinktinės metimas. 80:77.