„Lietuvos rytas" nepaliko jokių vilčių alytiškiams

„Lietuvos rytas" nepaliko jokių vilčių alytiškiams / Diena Media nuotr.

Lietuvos krepšinio lygoje pralaimėjimų nepatyręs Vilniaus „Lietuvos rytas" iškovojo ketvirtąją pergalę, namų arenoje 134:76 (37:23, 32:9, 36:21, 29:23) nepalikęs jokių vilčių „Alytaus" krepšininkams.

Neabejotinais dvikovos favoritais laikomi „Lietuvos ryto" krepšininkai nesugebėjo iš karto įgyti didžiulio pranašumo, vis dėlto alytiškiai jiems neprilygo ir persvara nuolat augo. Jau trečiajame kėlinuke vilniečiai perkopė 100 taškų ribą ir prieš paskutinę dvikovos dalį turėjo nepavejamą 52 taškų pranašumą 105:53.

Ketvirtajame kėlinuke komandos tiesiog keitėsi atakomis ir laukė dvikovos pabaigos. Niekam nekilo jokių abejonių, kad lengvą pergalę iškovos „Lietuvos rytas", kuris laimėjo susitikimą net 58 taškų skirtumu.