Per avariją Alytuje iš automobilio iškrito vaikas Pereiti į pagrindinį turinį

Per avariją Alytuje iš automobilio iškrito vaikas

2017-02-15 13:20
BNS inf.

Alytaus rajone per avariją trečiadienio rytą iš automobilio iškrito vaikas. Beveik dvejų metų mergaitė sužalojimų nepatyrė.

Asociatyvi nuotr.
Asociatyvi nuotr. / Vytauto Petriko nuotr.

7 val. 51 min. Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariatas gavo pranešimą, kad Daugų seniūnijoje, Daugų kaime, Dusmenų gatvėje, nuo kelio į griovį nuvažiavo automobilis „Ford Galaxy“.

Kaip pranešė policija, dėl slidžios kelio dangos 34-erių metų moteris nesuvaldė automobilio, išvažiavo į priešpriešinę eismo juostą ir nuvažiavo nuo kelio į pakelės griovį.

Kartu važiavo moters dukros – 8-erių ir beveik 2-ejų metų. Kartu taip pat vyko 16-metis kaimynas.

Visi eismo įvykyje dalyvavę asmenys perduoti medikams.

8-erių metų mergaitei nustatytas šlaunikaulio lūžis, ji paguldyta į ligoninę. Automobilinėje kėdutėje sėdėjusi ir eismo įvykio metu per langą iškritusi mažametė sužalojimų nepatyrė. Priekyje, keleivio pusėje sėdėjęs 16-metis vaikinas dėl sukrėtimo paguldytas į ligoninę.

Vairuotoja buvo blaivi, jai nustatyti įvairūs kūno sumušimai. Moteris išleista į namus.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra