Kalvarijoje į avariją patekus ukrainiečius vežusiam autobusui, vienas vaikas – ligoninėje

Kalvarijos savivaldybėje antradienį į avariją pateko autobusas, kuriuo važiavo 13 ukrainiečių vaikų ir septyni suaugę asmenys. Vienas vaikas po eismo įvykio paguldytas į Marijampolės ligoninę, BNS patvirtino policija.

Kalvarijos policijos komisariato viršininkas Marius Miesčionaitis BNS tvirtino, kad, jo žiniomis, į Ukrainą vyko laikiną prieglobstį Lietuvoje radusios ukrainietės motinos su vaikais. 

Kaip pranešė policija, avarija kelyje Kaunas-Marijampolė-Suvalkai Kalvarijos savivaldybės teritorijoje įvyko 17.15 val.

81-tame km Lenkijos kryptimi susidūrė du vilkikai, lengvasis automobilis „VW Passat“ bei autobusas.

Autobusu buvo vežami Ukrainos piliečiai – 13 vaikų ir septyni suaugę, iš kurių, BNS surinktais duomenimis, vienas buvo lietuvis vairuotojas, o kitas Lietuvoje dirbantis ukrainietis.  

Visi autobuso keleiviai pristatyti į gydymo įstaigą Marijampolėje apžiūrai.

Pasak Policijos departamento atstovo spaudai Ramūno Matonio, po apžiūros vienas vaikas buvo paguldytas į ligoninę, kiti paleisti.

„Vienas vaikas ligoninėje, kiti po apžiūros paleisti“, – sakė R. Matonis.

Marijampolės greitosios medicinos pagalbos stoties laikinai einanti vyriausios slaugos administratorės pareigas Greta Brundzaitė BNS informavo, kad po eismo įvykio pagalba buvo teikta 13-ai žmonių.

Jos teigimu, į avarijos vietą buvo išsiųstos penkios greitosios medicininės pagalbos automobilių brigados iš Kalvarijos, Kazlų Rūdos ir Marijampolės. 

Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovė Ieva Šlivinskienė BNS informavo, kad keturios transporto priemonės susidūrė dėl spūsties.

„Buvo susidariusi apie pusantro kilometro transporto priemonių spūstis. Galimai dėl kelio darbų. Transporto priemonės lėčiau važiavo ir susidarė kamštis. Į stovinčias mašinas įvažiavo sunkiasvoris vilkikas. Gal neapskaičiavo greičio, nepastebėjo, neišlaikė saugaus atstumo. Jis atsitrenkė į autobusą, tas – į priekyje stovėjusią transporto priemonę. Taip susidūrė keturios transporto priemonės“, – sakė I. Šlivinskienė.

Pasak jos, į autobusą įsirėžęs vilkikas buvo su Lenkijos valstybiniais numeriais.

I. Šlivinskienė pabrėžė, kad visų avarijoje susidūrusių transporto priemonių vairuotojai buvo blaivūs.

Ji iš pradžių teigė, kad į į Ukrainą vykęs autobusas buvo užsakytas organizacijos „Stiprūs kartu“, tačiau vėliau tiek ji, tiek viešosios įstaigos steigėjas Edmunas Jakilaitis šią informaciją paneigė.

Labdaros ir paramos fondo „Alauša" iš Utenos direktorius Algimantas Čaplinskas BNS patvirtino, kad į avariją patekęs autobusas priklauso jam.

A. Čaplinskas aiškino, kad į eismo įvykį patekusiu autobusu ukrainiečiai vyko į gimtinę, karo nepaliestas vietas.

Avarijos aplinkybės tiriamos.

 


Šiame straipsnyje: avarija LTsusidūrė keturi automobiliaisužeistas vaikasKalvarijos savivaldybėUkrainos piliečiai

NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių