Savaitgalį liepsnojo stogai, katilinės, gaisrai kilo prekybos centre ir viešbutyje

 • Teksto dydis:

Per praėjusias tris paras šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 91 gaisro ir atliko 92 gelbėjimo darbus. Žūčių gaisruose išvengta.

Penktadienio naktį, apie 3 val., Marijampolėje, Pavasario gatvėje, liepsnojo ūkinio pastato stogas. Pastate įrengtame garaže sudegė automobilis „Volkswagen Golf“, apdegė palėpėje įrengtas poilsio kambarys. Iš pastato ugniagesiai išnešė du dujų balionus, nuo ugnies apsaugojo medinį priestatą.

3.48 val., Alytuje, V. Krėvės gatvėje, atvira liepsna degė medinio gyvenamojo namo stogas. Gaisro metu sudegė ir buvo nuardytas visas stogas, vandeniu buvo sulietas namo vidus. Autonominio dūmų detektoriaus name nebuvo.

9.45 val. Telšių rajone, Varniuose, iš gyvenamojo namo katilinės veržėsi liepsnos. Gaisro metu apdegė medinės katilinės durys ir elektros instaliacija, aprūko sienos ir lubos. Dūmų detektorius name buvo įrengtas.

20.26 val. Telšių rajone, Gadunavo seniūnijoje, Džiuginėnų kaime, medinio gyvenamojo namo katilinėje degė įvairūs namų apyvokos daiktai. Gaisro metu išdegė katilinė, aprūko gretimo kambario sienos. Dūmų detektoriaus name nebuvo.

Šeštadienį, apie 21 val., Panevėžio rajone, Pažagienių kaime, iš mūrinio vieno aukšto pastato veržėsi dūmai. Gaisro metu viduje sudegė dvi tūkstančio litrų talpos plastikinės statinės, poliesterio plokštės ir įvairios šiukšlės, taip pat dalis stogo.

Sekmadienį, 10.10 val., buvo gautas pranešimas apie gaisrą Vilniuje, V. Pociūno gatvėje esančiame prekybos centre. Dūmai veržėsi iš pirmajame aukšte esančios parduotuvės. Joje degė kepimo krosnis. Iki atvykstant ugniagesiams iš patalpų apsaugos darbuotojai išvedė 20 darbuotojų ir lankytojų. Gaisro metu apdegė krosnies vidus.

14.17 val. pranešta apie gaisrą Palangoje, Birutės alėjoje esančio viešbučio kavinėje. Gaisras kilo prie kamino, virtuvėje tvyrojo daug dūmų. Iki atvykstant ugniagesiams gaisrą gesino kavinės darbuotojai. Iš pastato išėjo dešimt darbuotojų. Gaisro metu apdegė grilis, vamzdynas, buvo nuardyta dalis stogo dangos. 

Penktadienį, 20.40 val., gautas pranešimas, kad Pagėgių savivaldybėje, Vilkyškių miestelyje, traktorius prispaudė žmogų. Nuo kelio nuvažiavęs traktorius „JOHN DEERE“ virto ant šono ir prispaudė vairuotojo koją. Vyras buvo išlaisvintas iki atvykstant ugniagesiams. Po greitosios pagalbos medikų apžiūros nukentėjusysis buvo nuvežtas į gydymo įstaigą.

Tos pačios dienos rytą buvo pranešta, kad Trakų rajone, Rūdiškių seniūnijoje, Anglininkų kaime, vartuose įstrigo stirna. Ugniagesiai stirną išlaisvino ir paleido į laisvę.

21 val. Gyvūnų globos draugijos atstovas pranešė, kad Tauragėje, Prezidento gatvėje, medyje visą dieną tupi katinas. Atvykęs ugniagesys gelbėtojas užlipo kopėčiomis ir nukėlė gyvūnėlį.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių