Baisus nusikaltimas Šiauliuose: išsiaiškino, kaip motina nužudė vos šešių dienų amžiaus savo kūdikį

  • Teksto dydis:

Šiaulių apygardos prokuratūra kreipėsi į teismą dėl priverčiamųjų medicinos priemonių taikymo sausį kūdikį pražudžiusiai jo motinai, ketvirtadienį pranešė prokuratūra.

„Ikiteisminio tyrimo metu buvo gauta specialistų išvada, kad dėl savo sveikatos būklės moteris nusikaltimo įvykdymo metu negalėjo suvokti veikos pavojingumo ir valdyti savo veiksmų, taip pat rekomendavo taikyti priverstinį gydymą“, – pranešė prokuratūra.

Anot įstaigos, gavęs šias ekspertų išvadas, prokuroras trečiadienį kreipėsi į Šiaulių apygardos teismą dėl priverčiamųjų medicinos priemonių taikymo.

Šiaulių apygardos prokuratūroje baigtas ikiteisminis tyrimas dėl šių metų pradžioje viename Šiauliuose esančiame bute rasto mirusio naujagimio kūno.

Moteris nusikaltimo įvykdymo metu negalėjo suvokti veikos pavojingumo ir valdyti savo veiksmų.

Šis tyrimas buvo pradėtas sausio 4 dieną, kai paryčiais, apie 4 val., bute Šiauliuose buvo rastas mirusio naujagimio kūnas. Ištyrus jo mirties aplinkybės nustatyta, kad penkių dienų kūdikis mirė prigėręs vandens.

Įtarimai nužudžius vaiką buvo pareikšti 24-erių kūdikio motinai.

Ikiteisminį tyrimą šioje byloje atliko Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos sunkių nusikaltimų tyrimo valdybos pareigūnai. Tyrimui vadovavo Šiaulių apygardos prokuratūros Baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokuroras.NAUJAUSI KOMENTARAI

Anonimas

Anonimas portretas
Tokia reiktų ir gi nužudyti akis už aki juk ne jos vienos tas kūdikis lezbes vienos negali turėti vaikų.

didelė tragedija

didelė tragedija portretas
tokia pati, kai motina nužudo savo dar negimuį kūdikį.

.....

..... portretas
Gulasi bet su kuo, gyvena susimete bet su kuo, o turi but atsakingi ir moteris ir vyras už vaikeli, pasidare tai dviese tegu patys ir augina, o jeigu negali augint tai iki pilnametystes tegu moka alimentus tiems, kas augins.
VISI KOMENTARAI 9

Galerijos

Daugiau straipsnių