Lazdijų mokytojo kompiuteryje – vaikų pornografija Pereiti į pagrindinį turinį

Lazdijų mokytojo kompiuteryje – vaikų pornografija

2016-04-20 13:31
BNS inf.

Policijai aiškinantis aplinkybes dėl Lazdijų mokytojo Jono Malinausko darbo kompiuteryje galimai rastų nuorodų į vaikų pornografijos turinį, Socialdemokratų partija trečiadienį paskelbė sustabdžiusi pedagogo narystę partijoje.

Lazdijų mokytojo kompiuteryje – vaikų pornografija
Lazdijų mokytojo kompiuteryje – vaikų pornografija / Vytauto Liaudanskio nuotr.

„Tikimės, teisėsaugos pareigūnai išsiaiškins ir ištirs žiniasklaidos paskelbtą informaciją, jeigu matys pagrindą pradėti tyrimą. Mes kol kas tik matome, kad paviešinta istorija meta šešėlį mūsų skyriui, todėl J.Malinausko narystė partijoje buvo sustabdyta“, – pranešime cituojamas Socialdemokratų partijos Lazdijų skyriaus pirmininkas Saulius Petrauskas.

Kaip BNS informavo Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovė Kristina Janulevičienė, ikiteisminis tyrimas dėl įvykio nėra pradėtas.

„Šiuo metu vyksta aplinkybių tikslinimas. Po to paaiškės, ar pradėsime ikiteisminį tyrimą, ar ne“, – sakė K.Janulevičienė.

Pasak jos, tyrimas gali būti pradėtas bet kuriuo metu, jeigu paaiškėtų informacija apie galimai nusikalstamas veikas.

Naujienų portalas delfi.lt trečiadienį pranešė, kad mokytojo darbo kompiuteryje aptikus nuorodų į vaikų pornografinio turinio svetaines, policijos pareigūnai apklausė gimnazijos darbuotojus ir atliko daiktų poėmius.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra