Už mažamečio brolio sužalojimą - nežymų sveikatos sutrikdymą - pusės metų laisvės atėmimu nuteista Panevėžio rajono devyniolikmetė gyventoja J.K.
Tokį nuosprendį paskelbė Panevėžio miesto apylinkės teismas.
Mergina per vienerius metus spėjo nusikalsti tris kartus ir dabar atlieka 45 parų arešto bausmę, pranešė Panevėžio apygardos prokuratūra.
Praėjusių metų lapkričio 5 dienos vakarą Panevėžio rajono viename kaime J.K. sužalojo mažamečio galvą ir nežymiai sutrikdė nukentėjusiojo sveikatą.
Po konflikto su mama ir broliuku ji pabėgo iš namų pasiėmusi abiejų mobiliuosius telefonus, kad apie konfliktą nebūtų pranešta tėvui. Po kelių dienų grįžusi mergina atsiprašė namiškių, tačiau už padarytas nusikalstamas veikas neišvengė baudžiamosios atsakomybės.
Kadangi bausmės atlikimo metu buvo padaryta nauja nusikalstama veika, todėl kaltinamajai skirta su laisvės atėmimu susijusi bausmė. Įstatymas už fizinio skausmo sukėlimą ir nežymų sveikatos sutrikdymą mažamečiui numato laisvės atėmimą iki dvejų metų.
Naujausi komentarai