Niekaip nepasimoko: aplinkosaugininkams jau septintą kartą įkliuvo brakonierius

  • Teksto dydis:

Utenos aplinkosaugininkai tą patį asmenį dėl neteisėtos žvejybos sulaikė jau septintą kartą.

Aplinkos apsaugos departamento (AAD) Utenos aplinkosaugininkai savaitgalį Mūšėjaus ežere sulaikė asmenį, žvejojusį net šešiolika statomųjų tinklų. Be to, šis asmuo už tokią veiką sulaikytas jau septintą kartą.

Aplinkosaugininkai, vykdydami akciją „Lydeka“, per reidą Anykščių rajono Mūšėjaus ežere vėlyvą vakarą termovizoriumi pastebėjo asmenį, iš medinės valties žvejojantį statomaisiais tinklais.

Asmuo visiškoje tamsoje žvejojo apie pustrečios valandos ir grįžęs į krantą buvo sulaikytas.

Nustatyta, kad asmuo neteisėtai žvejybai naudojo net šešiolika vienetų statomų tinklų ir neteisėtai sugavo šešiolika lydekų, dvylika sterkų, trylika karšių, du karpius, 7 kg ešerių ir 2,75 kg kuojų.

Asmeniui pateikta atlyginti gamtai padarytą žalą – 8 366,25 eurų, paimta valtis, visi tinklai, savadarbis metalinis trišakis kablys, skirtas tinklams vandenyje ieškoti, gresia administracinė atsakomybė nuo 120 iki 300 eurų su minėtų priemonių ir įrankių konfiskavimu.

Utenos GGAI aplinkosaugininkai pabrėžia, kad paskutinį kartą šis asmuo už tokią veiką buvo sulaikytas praėjusių metų lapkričio 28 d., o nuo 2015-ųjų administracinė atsakomybė už tokią veiką jam taikoma jau septintą kartą (keturis kartus – Asėko ežere Ignalinos rajoje ir po vieną kartą – Smulkio ir Mūšėjaus ežeruose Anykščių rajone).NAUJAUSI KOMENTARAI

Pūgžlys \\\\\..../////

Pūgžlys   \\\\\....///// portretas
Va tai "recidyvistas".Kalėjimuose sėdi po 16 kartų teisti ir jokios nuostabos.Žmogus norėjo pavalgydint,šeimą.O "GRIGEO" visas Kuršmares pavertė srutų duobe ir tyla.Biškį pabezda ir nutyla ir Kuršmares toliau šika.

cha, cha,

cha, cha, portretas
jis mokosi iš neįgalios teisėsaugos, ir kaip nemokant baudų ,toliau brakonieriauti. Ir tokių šimtai.
VISI KOMENTARAI 2

Galerijos

Daugiau straipsnių