Pareigūnai sulaikė didelį kiekį neteisėtai laikomo elektroninių cigarečių skysčio

  • Teksto dydis:

Kaišiadorių pareigūnai sulaikė didelį kiekį elektroninių cigarečių skysčio, penktadienį pranešė Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas.

Pasak policijos, pareigūnai sulaikė tūkstančius mažos talpos tuščių butelių ir jų kamštelių, taip pat licencijos verstis prekyba elektroninių cigarečių skysčiais neturinčių įtariamųjų namuose rastas skystis, kuris galimai pilamas į elektronines cigaretes.

Atlikdami tyrimą gegužės 30 dieną pareigūnai Kaišiadorių mieste sustabdė automobilį „Volkswagen Passat“ su puspriekabe, kurios viduje rastos šešios kartotinės dėžės bei du plastikiniai maišai, kuriuose sudėta apie 6 tūkst. tuščių plastikinių mažos talpos butelių ir apie 7 tūkst. jų kamštelių.

„Taip pat vienoje iš dėžių rastas metalinis aparatas, galimai skirtas klijuoti etiketėms ant plastikinių butelių. Netrukus įtariamųjų – moters, gimusios 1979 metais, ir vyro, gimusio 2003 metais, gyvenamosiose vietose Kaišiadorių mieste atliktų kratų metu aptikta apie pusšimtis vienetų įvairaus dydžio bei spalvos plastikinių butelių su skysčiais“, – pažymima pranešime.

Įtariamiesiems priklausančiame sodo namelyje Kaišiadorių rajone, Tadaravos kaime, rasta dar apie 7,6 tūkst. butelių su skysčiu.

Pareigūnai aiškinasi, ar skysčiuose nėra narkotinių – psichotropinių medžiagų.

Dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti atliekamas ikiteisminis tyrimas.

„Tyrimo eigoje bus sprendžiama dėl nusikalstamos veikos perkvalifikavimo pagal kitus Baudžiamojo kodekso straipsnius, numatančius griežtesnę atsakomybę“, – nurodo pareigūnai.NAUJAUSI KOMENTARAI

Čia priėjo kindziulis ir tarė:

Čia priėjo kindziulis ir tarė: portretas
Nuo kada toks skystis tapo neteisėtas?

Kaip tai

Kaip tai portretas
neteisetai? Pavoge,ar ka?

4U

4U portretas
Jau beveik ne paslaptis, kad tuose skysčiuose gali būti ir narkatos (pagal norą)
VISI KOMENTARAI 6

Galerijos

Daugiau straipsnių