Pasienyje su Baltarusija apgręžta 17 neteisėtų migrantų

  • Teksto dydis:

Pasienyje su Baltarusija praėjusią parą apgręžta 17 migrantų, neteisėtai bandžiusių patekti į Lietuvą, antradienį pranešė Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT).

Latvijos pasienyje pirmadienį užsieniečiai sieną neteisėtai bandė kirsti 18 kartų, Lenkijos pareigūnai į šalį sekmadienį neįleido 84 migrantų.

Šiemet VSAT pareigūnai neleistinose vietose į Lietuvą iš Baltarusijos iš viso neleido patekti 833 neteisėtiems migrantams. Praėjusiais metais Lietuvos pasieniečiai apgręžė per 11,2 tūkst. tokių asmenų.

Nuo 2021 metų rugpjūčio 3 dienos, kai Lietuvos pasieniečiai įgijo teisę apgręžti neteisėtus migrantus, jų iš Baltarusijos į šalį neįleista 20,1 tūkstančio. Dalis užsieniečių į Lietuvą patekti bandė ne vieną kartą.

VSAT teigia, kad Baltarusijos pareigūnai aktyviais veiksmais prisideda prie neteisėtos migracijos į Lietuvą ir Europos Sąjungą.

2021 metais iš Baltarusijos į Lietuvą neteisėtai atvyko beveik 4,2 tūkst. migrantų, bet, pasibaigus judėjimo apribojimams, didžioji dalis jų paliko šalį.NAUJAUSI KOMENTARAI

LIETUVA

LIETUVA portretas
AČIŪ PAREIGŪNAMS!
VISI KOMENTARAI 1

Galerijos

Daugiau straipsnių