Šaldytų mėsainių siuntoje – 10 tūkst. pakelių cigarečių kontrabandos

Šaldytų mėsainių siuntoje muitininkai sekmadienį aptiko 10 tūkst. pakelių cigarečių kontrabandos.

Kaip ketvirtadienį pranešė Muitinės kriminalinė tarnyba (MKT), nelegalius rūkalus pareigūnai aptiko panaudoję rentgeno kontrolės sistemą.

Anot pareigūnų, sekmadienį į Kybartų kelio postą krovininiu vilkiku „Renault Magnum“ atvažiavęs Rusijos pilietis muitinės pareigūnams deklaravo tranzitu per Lietuvą į Maskvą ketinantis gabenti 16 tonų šaldytų pusfabrikačių – mėsainių.

Tačiau muitininkai patikrino mašiną rentgenu ir dalyje dėžių aptiko ne mėsainius, o cigaretes „Platinum Seven Black Fashion Super Slim“.

Tikslus nelegalių rūkalų kiekis paaiškės vėliau, kai bus patikrintos visos dėžės. Kol kas rasta 10,2 tūkst. pakelių rūkalų, kurių vertė su mokesčiais siekia daugiau nei 45 tūkst. eurų.

Cigarečių kontrabanda ir ją vežusi mašina su puspriekabe buvo sulaikyti, pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl kontrabandos. Tyrimui vadovauja Kauno apygardos prokuratūros prokurorai.

„Renault“ vairuotojas sulaikytas dviem paroms, vėliau jam skirta kardomoji priemonė – piniginis užstatas ir dokumentų paėmimas.NAUJAUSI KOMENTARAI

BLAIVININKAS

BLAIVININKAS portretas
Pagal valdžią problema yra kontrabanda, o ne pats rūkymas, nuo kurio kasmet miršta 7000 lietuvių.
VISI KOMENTARAI 1

Galerijos

Daugiau straipsnių