Savaitgalį siautėjo internetiniai sukčiai: devyni vilniečiai prarado 23,8 tūkst. eurų

Savaitgalį devyni vilniečiai paspaudė ant sukčių atsiųstų nuorodų ir prarado 23,8 tūkst. eurų.

Sukčiai panašiais būdais apgavo ir daugiau žmonių – dar beveik 352 eurus vilnietė prarado paspaudusi per „Viber“ programėlę atsiųstą nuorodą, o 77 m. senolė atėjusiam sukčiui atidavė 2,5 tūkst. eurų grynųjų pinigų.

Kaip skelbia Vilniaus policija, šeštadienį apie 14.54 val. T. Kosciuškos gatvėje iš 50 m. vyro banko sąskaitos, paspaudus neva iš banko atsiųstą SMS žinutę su nuoroda dėl apribotos jo banko sąskaitos, apgaule pasisavintas 1 221 euras.

Tą pačią dieną, apie 19.46 val. Šv. Stepono gatvėje iš 36 m. vyro banko sąskaitos, paspaudus neva iš banko atsiųstą SMS žinutę su nuoroda dėl apribotos jo banko sąskaitos, apgaule pasisavinti 2 008 eurai.

Apie 21.55 val. Kanklių gatvėje iš 58 m. vyro banko sąskaitos, paspaudus neva iš banko atsiųstą SMS žinutę su nuoroda dėl apribotos jo banko sąskaitos, apgaule pasisavinti 882 eurai.

Sekmadienį, apie 11.30 val. Juozo Balčikonio gatvėje iš 43 m. moters  banko sąskaitos, paspaudus neva iš banko atsiųstą SMS žinutę su nuoroda dėl apribotos jos banko sąskaitos, apgaule pasisavinti 1 887 eurai.

Apie 11.34 val.  A. Kojelavičiaus gatvėje iš 36 m. moters  banko sąskaitos, paspaudus neva iš banko atsiųstą SMS žinutę su nuoroda, apgaule pasisavinti 1 888 eurai.

Apie 13.47 val. Vilniaus gatvėje iš 47 m. vyro banko sąskaitos, paspaudus neva iš banko atsiųstą SMS žinutę su nuoroda, apgaule pasisavinta 4 226 eurai.

Apie 14.30 val. Taikos gatvėje iš 63 m. vyro banko sąskaitos, paspaudus neva iš banko atsiųstą SMS žinutę su nuoroda dėl apribotos jo banko sąskaitos, apgaule pasisavinta 2 888 eurai.

Apie 16.03 val. Didlaukio gatvėje iš 51 m. moters banko sąskaitos, paspaudus neva iš banko atsiųstą SMS žinutę su nuoroda dėl užblokuotos jos banko sąskaitos, apgaule pasisavinta 8 550 eurų.

Apie 17 val. Vilkpėdės gatvėje iš 25 m. moters banko sąskaitos, paspaudus neva iš banko atsiųstą SMS žinutę su nuoroda dėl apribotos jos banko sąskaitos, apgaule pasisavinta 280 eurų.

Policija dėl visų sukčiavimų pradėjo ikiteisminius tyrimus.NAUJAUSI KOMENTARAI

senis

senis portretas
juokinga jei pas tuos vilniečius paprašytum paskolint pinigu išsigintu kad gyvena nuo algos iki algos ir nei vieno lišno euro nėra.
VISI KOMENTARAI 1
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių