Senuką apvogusios merginos už jo pinigus nusipirko torto ir alkoholio Pereiti į pagrindinį turinį

Senuką apvogusios merginos už jo pinigus nusipirko torto ir alkoholio

2013-12-31 12:57
BNS inf.
Siūloma leisti ūkininkams gaminti naminę degtinę
Siūloma leisti ūkininkams gaminti naminę degtinę / Shutterstock nuotr.

Ukmergės rajone trys merginos iš senolio pavogė pinigus ir už juos nusipirko maisto produktų ir alkoholio. Dvi įtariamosios - nepilnametės, skelbia policija.

Į Ukmergės rajono policijos komisariatą sekmadienį kreipėsi Želvos seniūnijos Lelikonių kaime gyvenantis 82 metų K.U. Senukas pranešė, kad apie 19 valandą į namus užėjo trys iš matymo pažįstamos, gretimame kaime gyvenančios merginos.

Viena jų paprašė paskolinti 100 litų. Kai senolis atidarė piniginę, mergina ją pagriebė ir visos pabėgo.

Pasak policijos pranešimo, nors iš pradžių K.U. sakė, kad iš jo buvo pavogta 300 litų, vėliau nustatyta, jog merginos pasisavino daugi nei 1 tūkst. litų.

Policijos budėtojai, sulaukę pranešimo, nedelsiant nurodytu adresu išsiuntė patrulių ekipažą. Pareigūnai operatyviai nustatė, kur gyvena minėtos merginos. Apsilankius jų namuose, paaiškėjo, kad jos taksi automobiliu jau yra išvykusios į Ukmergę apsipirkti.

Įtariamosios, kurių viena pilnametė, o kitos - 13 ir 17 metų, sulaikytos grįžtančios netoli Graužiečių kaimo. Pas jas rasta dešros, kiaušinių, kavos, tortų, mandarinų, higienos prekių, alkoholio ir pan.

Trijulė buvo pristatyta į rajono policijos komisariatą. Vėliau trylikametė perduota tėvų žinion, o kitos dvi sulaikytos. Merginoms pareikšti įtarimai dėl atviros vagystės.

Naujausi komentarai

Komentarų nėra

Daugiau naujienų