Anksčiau išteisintas Šiaulių rajono valdininkas pripažintas kaltu dėl kyšininkavimo

 • Teksto dydis:

Panevėžio apygardos teismas panaikino pirmos instancijos išteisinamąjį nuosprendį ir pripažino Šiaulių rajono savivaldybės administracijos Žemės ūkio skyriaus vedėją Saulių Darginavičių kaltu dėl kyšininkavimo. Teismas, kaip pažymima Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) pranešime, savivaldybės skyriaus vedėjui skyrė 6 000 eurų baudą ir atėmė teisę dirbti valstybės tarnyboje trejus metus.

Specialiųjų tyrimų tarnybos Šiaulių valdybos pareigūnams atlikus ikiteisminį tyrimą, nustatyta, kad S. Darginavičius, būdamas valstybės tarnautojas, savo naudai tiesiogiai priėmė kyšį iš vienos Šiaulių rajono savivaldybės administracijos viešuosiuose pirkimuose dalyvaujančios įmonės atstovo. Už kyšį buvo siekiama palankumo kontroliuojant šios įmonės atliekamus darbus.

Šiaulių apylinkės teismas S. Darginavičių buvo išteisinęs. Šiaulių apygardos prokuratūros prokurorui išteisinimą apskundus apeliaciniu skundu, nuosprendis buvo panaikintas ir savivaldybės skyriaus vedėjas pripažintas kaltu.

Šioje byloje įtarimai buvo pareikšti ir privačios įmonės darbuotojui, kuris atleistas nuo baudžiamosios atsakomybės pagal laidavimą.

Šį tyrimą atliko STT Šiaulių valdyba, jį kontroliavo ir jam vadovavo Šiaulių apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorai.NAUJAUSI KOMENTARAI

Ernestas.

Ernestas. portretas
Melas. Lietuvos Respublikos lietuvių Velnio išpažintojų karo kurstymas, propoganda. Visą Lietuvą planavo nusagstyti mažais atsparos taškais kuriuose budėtų ne po daug išdavikų-žvalgų, paruoštų idealistų, ne tik kautis, bet informuoti, kurstyti tautą apie vidaus ir pasaulio įvykius, žiūrėti, kad kurstyta Velnio išpažinimui tauta, žinotų ją gina, kas kovoja prieš Velniofikaciją, teisybės savivaliavimą ir visokias žmonėms nuoskriaudas prieš teisybę, kad nepalūžtų Velnio išpažintojai, kovoje su gėriu dėl laisvės ir joje rusentų nepriklausomybės ugnis. LR Kauno vpk, D. Žukauskas, M. Baršys. G. Žaliagiris, N. Žaliagirytė Venckienė, A. Venckus. G. Petrauskas, P. Mačiulis, M. Jurgutis, A. Palionis, V. Matijošaitis, R. Simkautytė Kondarauskė. V. Adamkus, A. Kubilius. Lietuvos Velnio išpažintojai veikė Lietuvos teise, vardu, slėpdami, teisybę. Všį Ernmar Respublika. 1. 2 procento gyventojo paramos 2022 metų forma. Luminor LT294010051005573106. Direktorius, Ernestas Marcinkevičius.

Tai dave

Tai dave portretas
zmogui proga pasidalinti,o jis vistiek nesusiprato?

fas fas

fas fas portretas
po triju metu sugris ir bus protingesnis, kita karta skolos rasteli pasirasys ir gales toliau vogti
VISI KOMENTARAI 4
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių