J.Aniston teigia paauglystėje propagavusi gotės įvaizdį Pereiti į pagrindinį turinį

J.Aniston teigia paauglystėje propagavusi gotės įvaizdį

2011-12-17 19:22
J.Aniston teigia paauglystėje propagavusi gotės įvaizdį
J.Aniston teigia paauglystėje propagavusi gotės įvaizdį / Scanpix nuotr.

Holivudo aktorė Jennifer Aniston atskleidė, jog ne visada buvo gražiausia mergina, o būdama paauglė savo kompleksus dėl išvaizdos stengėsi maskuoti „gotės“ įvaizdžiu.

Buvusi televizijos serialo „Draugai“ žvaigždė, neseniai žurnalo vyrams „Men's Health“ apklauoje išrinkta „Karščiausia visų laikų moterimi“, prisipažino, kad paauglystėje į savo motinos Nancy perdėtą susirūpinimą dėl dirbtinio grožio reaguodavo savo veidą balindama šviesia pudra ir tamsiai dažydamasi akis.

Ji sakė žurnalui „InStyle“: „Buvau nedaili paauglė. Mano mama buvo manekenė ir itin susirūpinusi dėl išvaizdos, todėl aš maištavau tapdama gote. Prireikė kelerių metų, kol galiausiai lioviausi maskuotis makijažu ir pasijutau patogiai būdama tokia, kokia esu.“

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra