Žaliuzių pasaulyje – modernūs ir ekologiški vėjai

 • Teksto dydis:

Ritininės ir kitų rūšių žaliuzės, markizės, romanetės – langų uždangos yra svarbi interjero dalis. "Šiandien lietuviai renkasi labai skoningas, kokybiškas ir praktiškas langų uždangas", – teigia įmonės "Solemlux" direktorius Ramūnas Musulas. "Saulės šviesa – jūsų rankose!" – šiuo šūkiu vadovaujasi "Solemlux" ir savo klientams siūlo moderniausius apsaugos nuo saulės sprendimus.

Atsakomybė už ateitį

"Solemlux" – viena iš žaliuzių ir kitų apsaugos nuo saulės produktų rinkos lyderių. Praėjusieji metai buvo ypatingi įmonės istorijoje: "Solemlux" pažymėjo veiklos dešimtmetį, buvo apdovanota ženklu "Stipriausi Lietuvoje", pelnė garbingą "Gazelės" apdovanojimą kaip vienas sparčiausiai augančių verslų Lietuvoje.

"Esame įsipareigoję nuolat kelti produkcijos kokybės kartelę ir remtis vis modernesniais sprendimais. Sekame situaciją pasaulyje, dažnai dalyvaujame parodose ir konferencijose, iš kurių parsivežtas naujas žinias ir patirtį pritaikome gamyboje. Taigi, visi "Solemlux" parduodami gaminiai atitinka šiuolaikines pasaulines tendencijas ir kokybės standartus", – pabrėžia pašnekovas.

Iš Vokietijoje žiemą surengtos tarptautinės parodos "Solemlux" atstovai parsivežė kelias naujienas ir jau įdiegė jas gamyboje. Pirmoji susijusi siekiu būti palankia aplinkai įmone.

"Žengiame žingsnį link švaresnio pasaulio ir bene pirmieji Lietuvoje pasirinkome ekologinę kryptį. Iš Vokietijos parsivežėme ekologiškų audinių, pagamintų iš 100 proc. perdirbto poliesterio (plastiko atliekų). Šią medžiagą naudojame gamindami ritinines žaliuzes, – pristato "Solemlux" naujovę įmonės vadovas, tikintis, kad taršos mažinimas turi būti kiekvieno asmeninis rūpestis. – Tai globali problema, manau, kad Lietuvoje palaipsniui tai pradedame suvokti."

Vis dėlto tautiečiams dar prireiks laiko, kol ims vertinti ekologiškus gaminius taip pat, kaip ir ekologiškus maisto produktus. "Po kelerių metų ir mūsų produkcija nekels nuostabos. Ją pristatome parodose Lietuvoje, parengėme informacinį lankstinuką. O kol kas lietuviai inertiški: pačiupinėja audinį, pasigroži iš jo pagamintomis žaliuzėmis, bet pasirinkti nedrįsta. Matyt, egzistuoja psichologinis barjeras, kad tai audinys,  pagamintas iš perdirbtų atliekų", – svarsto pašnekovas.

Naudinga ir madinga

Antrinis žaliavų perdirbimas leidžia efektyviau naudoti jau turimus išteklius ir sumažinti neigiamą poveikį aplinkai. Iš antrinių žaliavų pagaminta produkcija, šiuo atveju ekologiškas audinys, savo išvaizda niekuo nesiskiria nuo įprasto žaliuzių ar ritininių užuolaidų audinio.

"Pirkdami ekologiškas medžiagas mes renkamės saugoti gamtą. Juk gamtos apsauga tampa ne tik naudinga, bet ir madinga, – atkreipia dėmesį „Solemlux“ direktorius ir pristato naujojo gaminio ypatumus: – galima rinktis iš kelių neutralių spalvinių variantų, lengvai priderinamų prie įvairaus interjero. Šie gaminiai suteikia patalpai jaukumo, šilumos, puikiai apsaugo nuo tiesioginių saulės spindulių ir padeda reguliuoti šviesos srautą namuose."

Ekologiškas langų uždangas R.Musulas pasirinko ir savo namams. "Audinys, primenantis lino tekstūrą, labai gražiai įsilieja į bendrą namų aplinką. Jis puikiai apsaugo nuo tiesioginių saulės spindulių, todėl namai tampa puiki vieta poilsiui po visų dienos darbų. Be to, jį labai lengva prižiūrėti – visi juk žinome vokiškos produkcijos kokybę", – džiaugiasi savo pasirinkimu.

Dar viena patraukli aplinkybė – kaina. Vokiečių gamintojai, norėdami populiarinti ekologinius audinius, parduoda juos už savikainą. Tai leidžia ir Lietuvoje neiškelti kainos. "Žinoma, technologiniai procesai gaminant produktus iš antrinių žaliavų – sudėtingi, todėl kaina negali būti labai žema. Vis dėlto Lietuvos vartotojų ji neturėtų gąsdinti, nes šio audinio kaina prilygsta vidutinei kitų mūsų siūlomų audinių kainai", – pristato pašnekovas.

Europoje neturi lygių

Dar viena iš parodos Vokietijoje atkeliavusi naujiena – plisuotos žaliuzės, tarpinis variantas tarp vyniojamųjų užuolaidų ir žaliuzių. Plisuotos žaliuzės primena nedidelėmis bangelėmis sulankstytą audinį, kuriuo uždengiamas langas. Tai šiuolaikiškas langų dengimo būdas, papildantis namus išskirtine elegancija.

Iš Vokietijos atsivežėme naują audinių kolekciją. Dabar ji – viena didžiausių Lietuvoje, klientams siūlome rinktis iš daugiau nei 150 naujų medžiagų.

Plisuotoms žaliuzėms gaminti naudojamos aukščiausios kokybės medžiagos, dėl to šios langų uždangos itin ilgai tarnauja ir patiria minimalią aplinkos įtaką: plisuotų žaliuzių audinys netraukia dulkių, neblunka, nesielektrina, yra atsparus drėgmei, puikiai išlaiko pirminę formą.

"Iš Vokietijos atsivežėme naują audinių kolekciją. Dabar ji – viena didžiausių Lietuvoje, klientams siūlome rinktis iš daugiau nei 150 naujų medžiagų. Dėl tokio plataus asortimento plisuotas žaliuzes galima pritaikyti įvairaus stiliaus patalpoms. Jos tinka tiek svetainėje, tiek miegamajame, tiek virtuvėje ar vonios kambaryje, svarbu išsirinkti tinkamą variantą", – atkreipia dėmesį R.Musulas.

Plisuotos žaliuzės – universali, stilinga ir praktiška langų uždanga Europoje neturi lygių. Didžiausias jų pranašumas, palyginti su kitomis langų uždangomis, – universalus valdymas. Jos valdomos rankenėle arba virvele, kuria galima žaliuzes užfiksuoti bet kokioje padėtyje: lango viršuje, apačioje ar viduryje.

"Plisuotos žaliuzės padeda lengvai reguliuoti saulės spindulių srautą – galima tam tikroje lango dalyje pridengti saulės spindulius, paliekant patekti šviesai kitus laisvus lango plotus", – gaminio pranašumus vardija prekės ženklo "Solemlux" atstovas.

Išmaniųjų namų pranašumai

Rytas... 7 val. jus žadina ne įkyrus žadintuvo garsas, o maloni saulės šviesa. Tai užprogramuotos langų uždangos, pakylančios pagal jūsų nustatytą laiką. "Saulės laikrodis" žada gerą dienos pradžią – energingą, smagią, darbingą. Vakaras... Po sunkios darbo dienos grįžtate namo. Vienu mygtuko paspaudimu atidarote įvažiavimo vartus, garažo duris, įjungiate šviesą namuose ir nuleidžiate langų uždangas. Akimirksniu apglėbia namų palaima... Kad ir kurį scenarijų pasirinktumėte, tai – ne fantazija.

"Žmonės nori kuo mažiau mechaniško darbo, todėl valdymas vis labiau paprastinamas. Šiandien tai įmanoma mobiliuoju telefonu, planšete ar specialiu pulteliu. Viskas, ko reikia išmaniai „Smart House“ valdymo sistemai, – interneto ryšys", – pristato "Solemlux“ direktorius.

Automatinis valdymo skydas leidžia kontroliuoti automatizuotus namo prietaisus, naudojant nemokamą programėlę. Valdymo skydas turi radijo siųstuvą, kuriuo galima išsiųsti signalą kiekvienam imtuvui.

"Suderinamumas su visais mūsų prekių ženklais leidžia kontroliuoti tiek vidaus, tiek išorės žaliuzes, taip pat ritinines užuolaidas, romanetes, markizes. Naudojant programėlę galima sugrupuoti įvairius prietaisus ir bet kuriuo momentu juos įjungti, net ir nebūnant namie.

Automatizuoti gaminiai gali būti įkraunami elektros tinkle arba baterija. Tai leidžia sumontuoti modernias langų uždangas neišvedžiojant laidų. Tereikia įkrauti bateriją ir mėgautis valdymu net iki devynių mėnesių. Galima išsiversti ir be jokių įkroviklių – tai saulės šviesa įsikraunanti baterija.

Taupo laiką ir pinigus

Dar viena "Solemlux" inovacija – elektroninė žaliuzių parduotuvė. "Ir šioje srityje mes esame vieni iš pirmųjų. Darome viską, kad taupytume savo klientų laiką. Juk šiandien vis daugiau žmonių renkasi apsipirkti neiškeldami kojos iš namų. Jei jau eiti, tai geriau į parką pasivaikščioti", – šypsosi įmonės direktorius, pats jau penkerius metus apsiperkantis tik internetu.

Tiesa, prisipažįsta, kad iš pradžių buvo skeptiškai nusiteikęs: juk žaliuzės – specifinis produktas. Beveik metus veikianti elektroninė parduotuvė www.solemlux.lt išsklaidė abejones. Čia siūloma įsigyti horizontalių, plisuotų, ritininių žaliuzių, tinklelių-rėmelių, ritininių žaliuzių diena-naktis ir kitų produktų. Jau sulaukėme nemažai užsakymų, o klientai be jokio vargo nusipirko patinkančias žaliuzes ir jas susimontavo. Susimontuoti patiems – privaloma sąlyga, todėl ir kaina žemesnė nei užsakant gaminį salonuose.

"Paruošėme detalias instrukcijas, kad apsirikimo riziką sumažintume iki minimalios. Vaizdo grafika detaliai demonstruoja, kaip tiksliai išsimatuoti norimą gaminį ir, gavus jį, be jokio vargo pritvirtinti. Atsinaujinti ar įsirengti namų langų zonas dar nebuvo taip paprasta, lengva ir greita! Greita, nes pateiktą internetu užsakymą pristatome per 3–5 darbo dienas. Nuo šio projekto pradžios nesulaukėme jokių nusiskundimų. Tai leidžia daryti prielaidą, kad vartotojai informuoti tinkamai ir pasitiki mumis, užsisakydami įvairias langų uždangas mūsų internetinėje svetainėje", – džiaugiasi  vadovas.

Negalintiems apsispręsti dėl vieno ar kito audinio siūloma nemokama paslauga – išsirinkus internetu patikusias langų uždangos medžiagas, jos pristatomos į namus. Tai puiki galimybė tiems, kurie neturi laiko atvykti į "Solemlux"‘ salonus. Namuose apžiūrėjus, palietus audinius, patikrinus jų kokybę, lengviau priimti sprendimą, kuris variantas labiausiai derės namų erdvėje. Telieka užpildyti pirkimo paraišką, kurią atidžiai peržiūri "Solemlux" darbuotojai. Jei yra netikslumų, susisiekiama su klientu ir paaiškinama.

"Mūsų misija – dirbti operatyviai, nuosekliai ir sklandžiai, kuriant aukščiausios kokybės gaminius. Mūsų vizija – modernumas ir novatoriškumas mūsų gaminiuose, padės kiekvieniems namams sukurti šiuolaikišką ir savitą stilių", – tikina prekės ženklą "Solemlux" pristatančios įmonės vadovas R.Musulas.

www.solemlux.lt

https://www.solemlux.lt/produkcija/plisuotos-zaliuzesNAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

 • Pamiršta namų erdvė atgimsta: patarimai, kaip balkoną paversti poilsio oaze
  Pamiršta namų erdvė atgimsta: patarimai, kaip balkoną paversti poilsio oaze

  Ilgus metus daugiabučių balkonai būdavo paversti sandėliukais – juose žmonės laikydavo daiktus, džiaudavo skalbinius. Tačiau, pasak ekspertų, balkono funkcija namuose keičiasi – jis tampa kambariams prilygstančia gyvenamąja erdve. Balko...

 • Madingiausios plytelės: netobulumas žavi
  Madingiausios plytelės: netobulumas žavi

  Zeližo plytelės, dar vadinamos marokietiškosiomis, – šių metų interjero madingiausios. Net jei pavadinimą girdite pirmą kartą, tikrai esate jas kur nors matę. Jos ypatingos tuo, kad yra nedidelės, rankų darbo, nerasime dviejų vie...

 • Smėlio dėžė: netikėtos idėjos
  Smėlio dėžė: netikėtos idėjos

  Nerasime vaiko, kuris nemėgtų kapstytis smėlyje. Tai tampa galvosūkiu tėvams: kokią smėlio dėžę įrengti, kad suteiktų mažyliui džiaugsmo, o aplinka būtų tvarkinga ir estetiška. Kūrybiškumas padės šį būtiną lauko žaidi...

 • Technologijos vonioje: nuo 3D išspausdintų maišytuvų iki išmanios telefono lentynėlės
  Technologijos vonioje: nuo 3D išspausdintų maišytuvų iki išmanios telefono lentynėlės

  Išmanios dušo kabinos, paveikslai ir židiniai vonios kambaryje jau nebestebina. Tačiau technologijų žygis į vonios kambarį tęsiasi, o jį lydi dizaino netikėtumai. Temperatūrą rodantys vandens maišytuvai, meno kūrinius primenant...

 • Naujas šaldytuvas: kaip išsirinkti tinkamiausią
  Naujas šaldytuvas: kaip išsirinkti tinkamiausią

  Šaldytuvas – bene svarbiausias buities prietaisas namuose. Nors pagrindinė šaldytuvų funkcija nesikeičia, jų technologijos nuolat tobulinamos. Kaip išsirinkti geriausiai jūsų poreikius atitinkantį šaldytuvą, patar...

 • Rūdintas metalas – nepastovumo žavesys
  Rūdintas metalas – nepastovumo žavesys

  Gamtos sukurtus natūralius paviršius atkartojantys efektai šiuo metu tapo aktualia dizaino tendencija. Vienas populiariausių – rūdintas metalas. "Jis iškalbingas savo spalvomis, neįprasta faktūra, labai šiltas, tod...

 • Savaitgalio perversmas su teptuku rankoje
  Savaitgalio perversmas su teptuku rankoje

  Mažai pastangų – įspūdingas rezultatas, štai apie ką svajoja kiekvienas, kuriam kilo noras atnaujinti namus. Jeigu tokia idėja jau kuris laikas šmėkščioja ir jūsų galvoje, griebkite dažus, teptuką ir paaukoję vos vi...

 • Tvarus interjero dizainas – vyraujanti kryptis
  Tvarus interjero dizainas – vyraujanti kryptis

  Dar neseniai mūsų suvokimas apie tvarų interjerą buvo gana ribotas. Darėme prielaidą, kad jei naudojame natūralias arba ekologiškas apdailos medžiagos, iš jų pagamintus baldus, atnaujintus senus daiktus – tai ir yra tvarumas. &Scar...

 • Po žaliuosius plotus – stilingais takeliais
  Po žaliuosius plotus – stilingais takeliais

  Žaliu žolės kilimu tarp gėlynų ar medžių vedantis takelis – svarbi aplinkos detalė. "Jis jungia atskiras aplinkos zonas, objektus, kuria ir pabrėžia stilių, sukuria nuotaiką", – pastebi kraštotvarkos architektė Sigita ...

 • Specialistai pataria, kaip išsirinkti tinkamus lauko baldus
  Specialistai pataria, kaip išsirinkti tinkamus lauko baldus

  Turbūt vienas maloniausių vasaros užsiėmimų yra mėgautis saulės spinduliais namų verandoje su šeima ir draugais. Didelė dalis žmonių, turinčių jaukią lauko terasą, mėgaujasi jos privalumais ne tik vakarais, bet net ir pusryčiauja būten...

Daugiau straipsnių