Brazilija vyro akimis: pigus maistas, liberalus požiūris į meilę, įspūdingo dydžio užpakaliai

Kol Europoje kyla kainos, žiemoti Brazilijoje – geriausias būdas, sakė Marius Rudalevičius, prieš metus pilką Lietuvos dangų iškeitęs į įspūdingomis pramogomis ir išskirtinėmis linksmybėmis garsėjantį Brazilijos miestą Rio de Ženeirą.

Vyras prisipažino, kad kardinaliai pakeisti savo kasdienybę jis apsisprendė vos per dešimt minučių. Vyras dalinosi, kad pragyvenimas, lyginant su Lietuva, ten beveik nieko nekainuoja, už šildymą mokėti nereikia, maistas pigus, o nuosavą būstą su vaizdu į jūrą gali įsigyti vos už kelis tūkstančius eurų.

Marius prisipažino, kad emigruoti jį privertė aplinkybės, kurios susiklostė dėl COVID-19 pandemijos. Vyras kategoriškai atsisakė skiepytis, tai, esą, stipriai paveikė ne tik jo pajamas, bet ir socialinį gyvenimą.

Vos tik pasitaikė proga, jis nieko nelaukęs priėmė sprendimą emigruoti. Nors per visą savo gyvenimą Marius yra aplankęs daugiau nei keturias dešimtis šalių, vyras prisipažino, jog būtent Rio de Žaneiro miestas jį nustebino labiausiai. Bene didžiausią įspūdį vyrui paliko vietinės Lotynų Amerikos moterys, kurios, pasak Mariaus, visiškai neatitiko jo skonio ir mintyse susikurto idealo.

LNK nuotr. 

Aš galvodavau, Dieve, tavo didelis užpakalis ir kam tu jį dar didini, kam to reikia?

„Man kliuvo tie užpakaliai, aš galvodavau, Dieve, tavo didelis užpakalis ir kam tu jį dar didini, kam to reikia?“ – savo įspūdžiais dalinosi Marius. Marius sakė, kad daugeliu atvejų toks pernelyg sureikšmintas kūno kultas reiškia masiškai atliekamas plastines operacijas arba alinančias treniruotes sporto salėje. Vyras prisipažino, kad labiausiai jį šokiravo vietinių moterų drąsa visus savo kūno iškilumus akivaizdžiai pabrėžti vos intymias vietas dengiančiais drabužiais. Tokius įpročius ten praktikuoja absoliučiai visos moteriškosios lyties atstovės – ir mažos mergaitės, ir garbaus amžiaus moterys.

„Brazilijoje visa laiką gyvenau prie jūros ir niekada nemačiau nei vienos moters ar mamos uždaromis kelnaitėmis. Praktiškai visos eina su stringais ir tai nepriklauso nuo amžiaus, ir mažos mergaitės, aštuonerių ar dešimties metų, ir pensinio amžiaus moterys juos dėvi. Na, o jeigu kelnaitės vos kiek uždaresnės, tai jas vis tiek susikiša į užpakalį. O viršutinė maudymuko dalis vos dengia spenelius”, – pasakos vyras.

Turėti ne vieną, o du, tris, keturis ar net penkis partnerius, ne visus vienu metu, bet keistis ir dalintis yra normalus dalykas.

Panašu, kad Lotynų Amerikos moterys pakankamai liberaliai žiūri ne tik į savo drabužių spintą, tačiau ir į meilės reikalus. Nors svetur Marius skrido tikrai ne romantinių nuotykių ieškoti, o ir į pasimatymus nevaikščiojo, vis dėlto, vyras negalėjo nepastebėti gana laisvamaniško tiek vyrų, tiek moterų gyvenimo būdo. „Vienos nakties nuotykis ar ten koks trumpalaikis romaniūkštis ten visiškai normalus dalykas. Turėti ne vieną, o du, tris, keturis ar net penkis partnerius, ne visus vienu metu, bet keistis ir dalintis yra normalus dalykas. Niekas už tai neteisia ir niekas to neslepia“, – atviravo Marius.

LNK nuotr. 

Žmonės Rio de Žaneire yra ne tik aistringi, drąsūs, tačiau ir be galo draugiški. Marius ten labai greitai susirado naujų bičiulių, nuolat sulaukdavo pakvietimų į įvairias vakarienes bei vakarėlius. Žmonės puikiai pažįsta vieni kitus, sveikinasi rodydami liuksą, kaimynas tampa lyg šeimos narys. Artimas santykis su kaimynais ne tik gali praskaidrinti nuotaiką rytais, tačiau ir garantuoja saugumą. Marius sakė, kad tikras kaimynas Brazilijoje yra kur kas patikimesnis už apsaugines signalizacijos sistemas ar vaizdo stebėjimo kameras.

LNK nuotr. 

„Jeigu tu negyveni aktyvaus socialinio gyvenimo, tuomet ir atsiduri pavojuose. Ten labai veikia garbės ir pagarbos kodeksas, kad su kitais turi elgtis taip, kaip nori, kad su tavimi elgtųsi. Jei puikiai sutari su visais, esi saugus“, – atskleidė Marius.

Kaip įsigyti nuosavą būstą vos už kelis tūkstančius eurų, kiek kainuoja pragyvenimas Rio de Ženeire ir kaip oriai pragyventi Brazilijoje gaunant lietuvišką pensiją –  antradienio vakarą, 20 val., laidoje „Bus visko“ per LNK.NAUJAUSI KOMENTARAI

antraip sakant bendras kurv...u lizdas

antraip sakant bendras kurv...u lizdas portretas
viesnamis [ be ratu] narkotikai ir laisvas pys........s visuose kampuose , pedofilu ir visu rusiu iskrypeliu rojus zemeje ...kaip sake Ostapas ibn Benderis visi laimingi su siaudinem skrybelem ir baltom kelnem ....ir visi niuniuoja viena ir ta pacia dainele sokdami lambada --riuryk riuryk tu meneeee, o rytoj jau as teveeeee....

jis

jis portretas
pigaus ėdalo ir bobų. Jau iš pirmo sakinio apie skiepus supratau kas čia per veikėjas.

PAPUasas

PAPUasas portretas
O savo papais nesididziuoji?
VISI KOMENTARAI 6

Galerijos

Daugiau straipsnių