Charizmatiškasis V. Bareikis pražydo M. Palaikytės rankose

 • Teksto dydis:

Per pirmuosius LNK laidos „VIDO VIDeO“ įrašus jos vedėjas Vidas Bareikis jau spėjo pakeisti daugiau tris dešimtis išskirtinių įvaizdžių. Ir visa tai – laidos stiliste tapusios mados tendencijų analitikės Marijos Palaikytės dėka.

„Kiekvienai „VIDO VIDeO“ laidai aš ruošiu visada kitą derinį, kuris ne tik puikiai tiktų Vidui, bet ir sėkmingai išpildytų laidos temą. Paprastai numatau net kelias opcijas, nes siekiame geriausio rezultato, o kartais būna ir taip, kad Vidas net kelis kartus persirengia. Taigi, kol kas apie 30 įvaizdžių, bet tai tik pradžia“, – šypsosi M. Palaikytė.

Pasak jos, iki šiol vyriškas televizijos vedėjų ratas su keliomis išimtimis atrodė gan skurdžiai, bet moteris neabejoja, kad Vidas įkvėps pasitempti ir kitų laidų vedėjus, o žiūrovams parodys, kad vyriška mada gali būti ir šmaikšti, ironiška, ir stilingai solidi, jaunatviškai klasikinė.

Stilistės teigimu, „VIDO VIDeO“ laida išsiskiria plataus diapazono turiniu: tai ir rimtos temos, ir šmaikštūs pokštai ar netikėti improvizaciniai eksperimentai. Kiekviena laida yra tam tikra staigmena, tad ir stiliaus sprendimai yra labai įvairūs, kartais net nenuspėjami.

„Visų pirma aš turiu tikslą patį Vidą parodyti visai kitokį, nei įprastai matome ant scenos ar jo kasdienybėje. Taip pat turiu tikslą parodyti žymiai platesnes vyriško kostiumo dėvėjimo galimybes: netikėtus spalvinius ar raštų derinimo sprendimus, aksesuarų svarbą vyriškame stiliuje. Viskas priklauso nuo laidos temos: kartais tai mini mados šou, o kartais tikra vyriškos mados rekomendacija ir laidos žiūrovams. Neabejoju, kad tikrai bus daug atvejų, kai galėsime pasisemti įkvėpimo iš naujojo Vido įvaizdžio“, – sako M. Palaikytė.

„Vidas yra išskirtinės vidinės laisvės žmogus, labai lankstus, noriai leidžiasi į mados žaidimą, o, svarbiausia, pasitiki manimi. Pasitikėjimas ir nuoširdus bendradarbiavimas kuria puikų rezultatą, kuriame mes nesakome „ne“ – mes mėgaujamės procesu ir stiliaus eksperimentais tol kol esame užtikrinti rezultatu. Kiekviena diena yra mini spektaklis. Vidas yra begalinės energijos žmogus, kuris puikiai geba išlaikyti pusiausvyrą tarp pokšto, improvizacijos, nuoširdaus įsiklausymo, susikaupimo ir darbo. Man labai pasisekė dirbti su tokios vidinės laisvės žmogumi. Aš pati esu labai ambicinga, energinga ir nenustygstanti vietoje. Tad, mums tikrai niekada nenuobodu“.

Paklausta, ar Vidas kada nors atsisakė vilktis vieną ar kitą rūbų derinį, kaip dažnai pasitaiko su televizijos žvaigždėmis, Marija tik nusijuokia: „Nebuvo ir neturėtų būti ateityje. Visų pirma, mano tikslas sukurti harmoniją tarp Vido stiliaus ir laidos turinio. Vidas turi jaustis puikiai. Nepriklausomai nuo to, kur mes esame: ar ant scenos, ar televizijoje, ar kasdienybėje – apranga privalo mus įkvėpti, o ne slopinti. Taigi, dirbant su stiliaus formavimu viskas turi būti iš anksto apgalvota. Aš visada stengiuosi pažinti klientą, jo estetinį supratimą, charakterį, veiklos tipą, net pomėgius ar eksperimentavimo ribas. Žmogus turi gebėti dėvėti drabužius. Taip, ne visi žmonės gali dėvėti bet ką. Tai, kad drabužis yra gražus, dar visiškai nereiškia, kad jis tiks visiems. Jeigu mes nesijaučiame gerai su rūbais ar aksesuarais, mes pradedame nepasitikėti savimi, keičiasi net mūsų laikysena ir t.t. Tokiu būdu neteisingas rūbas mums pradeda kenkti. O rūbas turi ir gali įkvėpti. Tuomet mūsų pasitikėjimas savimi persiduoda ir aplinkiniams – tad sėkmingas įvaizdis realiai gali prisidėti prie mūsų sėkmės“.

„VIDO VIDeO“ su Vidu Bareikiu – nuo pirmadienio iki ketvirtadienio 17.30 val. per LNK.NAUJAUSI KOMENTARAI

Kaunietė

Kaunietė portretas
Smagi laida, puikus vedėjas, puikiai papuoštas. Viskas SUPER :) Taip ir toliau !!!

SAUNUOLIS VIDAS

SAUNUOLIS VIDAS portretas
Ir puiki jo naujoji laida ! Sekmes ir toliau !
VISI KOMENTARAI 2
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių