Dainininką V. Bareikį pastaruoju metu kamavo nerimo atakos

 • Teksto dydis:

Vidas Bareikis – žmogus, kurį mėgsta ko gero plačiausia Lietuvos žmonių auditorija, nuo vaikų iki garbaus amžiaus močiučių. Garsus aktorius, režisierius, dainininkas žengė į naują gyvenimo etapą – stovi už kiekvieną dieną LNK televizijos ekrane rodomos „VIDO VIDeO“ laidos vedėjo vairo.

Kalbėdamas apie savo aktyvų gyvenimą, Vidas prisipažįsta, kad kartais tempas būna toks didelis, jog privalo susidoroti ir su šiandien moderniąją visuomenę itin dažnai kamuojamomis nerimo atakomis.

„Pastaruoju metu tu pajauti, kad baisiai išsitaškai, kartais nebegali. Ir tą kūnas pasako. Turėjau ir nerimo atakų, tokių, kur tiesiog tau mirties baimė užplūsta, esi nestabilus ir supranti, kad nebegali nieko padaryt. Toks kabi ant ašarų ribos”, – prisipažįsta V. Bareikis.

„Bus visko“ laidoje vyras papasakos ir apie savo asmeninį gyvenimą bei santykius su žymia atlikėja Jurga Šeduikyte, kuriuos jiedu pradėjo būdami skirtinguose gyvenimo etapuose.

„Kai susipažinom su Jurga, truputį padraugavom, išsiskyrėm, 2 metus nesimatėm ir tada kokių 21-erių ar 22-ejų metų vėl susiėjom. Ji tuo metu buvo labai gerai uždirbanti Lietuvos atlikėja, o aš – studenčiokas. Taip buvo, kad pardėj aš didelius maišus nešu, o jinai apmoka. Tuo metu žiauriai parinaus. Galvodavau, nu kaip lievai kad neturiu tų pinigų. Arba – kaip lievai, kad Jurgą žino, o manęs ne. Šeduikytės vyras – buvo pastovi replika”, - žodžių į vatą nevynios dabar žinomas vyras.

Vidas papasakos ir apie tai, jog pastaraisiais metais pastoviai lankosi pas psichoterapeutą.

„Tai yra mano privaloma rutinos dalis. Kaip mano draugas labai gerai įvardino – tai yra psichologinė higiena, ir mes privalom ja užsiimti. Ne gydymu, ne kažkuo, o higiena. Kaip tu išsiplauni galvą ar išsiplauni savo smirdantį kūną po treniruotės, taip tu kas mėnesį ar dvi savaites turi eiti viduj siek tiek pravalyti situaciją, dulkes, visus tarantulus. Paglostyt savo tarantulą, suprast, kad tu jo niekur neišmesi, bet sakyt – aš tave valdau ir tu ramiai čia sėdėk, mano mielas monster. Nes kai paleidi tuos tarantukus, jie sprogsta ir viską užvaldo“.

Kaip vyras reagavo, kai į jo koncertą atėjo vos septyni žmonės? Koks Vidas yra namuose? Ir kodėl savo sūnui kartais liepia išmėtyti daiktus? Jau šį antradienio vakarą 20 val. jis pasakos LNK. Laidoje „Bus visko“.


Šiame straipsnyje: vidas bareikisnerimo atakos

NAUJAUSI KOMENTARAI

Linkėjimai Vidui

Linkėjimai Vidui portretas
Labai nebloga pramoginė laida. Subtilus, draugiškas, protingas vedėjas. O atakoms nereikia pasiduoti. Tereikia pasakyti sau: nu jau ne, joks nerimas man nevadovaus.

SOVIETINIS ŽMOGAS

SOVIETINIS ŽMOGAS portretas
KAS ČIA PER ŽODIS "NERIMO ATAKOS"? ATAKA, YRA TADA, KAI TAVE PUOLA KAŽKAS KITAS (PAVYZDŽIUI LADSBERGIS), O KAI TAU PAČIAM KYLA NERIMAS DĖL LANDSBERGIO SUGRIAUTŲ KOLŪKIŲ, BŪTŲ TEISINGIAU VARTOTI ŽODĮ "PRIEPUOLIS"
VISI KOMENTARAI 2
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių