Ekonomistė A. Maldeikienė metė akmenį į kultūristų daržą Pereiti į pagrindinį turinį

Ekonomistė A. Maldeikienė metė akmenį į kultūristų daržą

2015-09-29 15:22 klaipeda.diena.lt inf.
Ekonomistė A. Maldeikienė metė akmenį į kultūristų daržą
Ekonomistė A. Maldeikienė metė akmenį į kultūristų daržą / TV3 nuotr.

Žodžio kišenėje visada neieškančios ir pačiais įvairiausiais klausimais pasisakyti mėgstančios ekonomistės Aušros Maldeikienės aštrios kritikos šį kartą neišvengė kultūristai. Vilniaus miesto tarybos narė ne tik savo paskyroje socialiniame tinkle „Facebook“, bet ir TV3 laidos „Svogūnų Lietuva“ filmavime sporto trenerį, kultūristą Andrių Pauliukevičių išvadino „primityviu ir lėkštu vyruku“.

Savaitės apdovanojimus teikianti TV3 laida „Svogūnų Lietuva“ A. Maldeikienei jau rytoj, trečiadienį, 20.00 val. dedikuos auksinį svogūną „už kovą prieš viską ir už bet ką“.

Žiūrovai išvys specialų ponios Aušros ir laidos vedėjos Monikos Vaičiulytės interviu. Pokalbyje, kurį laidos kūrėjai pakrikštijo pavadinimu „Valanda su manimi“, A. Maldeikienė atskleis viską, ką mano apie kultūristus. Kokie jie, pasak jos, „neturintys smegenų“ ir „besirūpinantys tik savo raumenimis“.

Atsako iš paties, ponios Aušros išpeikto, A. Pauliukevičiaus sulaukta nebus, tačiau jo ir visų kultūristų vardą stos ginti Elonas Penikas. Pastarasis sportininkas išgarsėjo, kai mūvėdamas vien trumpikėmis ir demonstruodamas savo raumenis, nusifotografavo bažnyčioje.

Karšta tema ir jos atomazga – jau rytoj 20.00 val. per TV3.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra