Feisbuke – mįslinga R. Ščiogolevaitės žinutė: prašo pasimelsti už jos saugumą

  • Teksto dydis:

Trečiadienio vakarą dainininkė Rūta Ščiogolevaitė gerbėjus ir draugus privertė sunerimti. Moteris feisbuke paskelbė mįslingą žinutę. 

„Jeigu tarp draugų yra tikinčių, paprašysiu maldos už mano saugumą“, – socialiniame tinkle rašė atlikėja. 

Po įrašu pasipylė draugų ir nepažįstamųjų komentarai – visi Rūtai linkėjo išlikti stipriai ir žadėjo pasimelsti už atlikėją.

Primename, kad pastaruoju metu viešoje erdvėje netilo kalbos, kad dainininkės R. Ščiogolevaitės ir jos vyro Rolando Damijonaičio šeima išgyvena krizę. Iš pradžių atlikėja atsitvėrė tylos siena, tačiau po kiek laiko pasirodė keli įrašai feisbuke, o vėliau moteris nusprendė nebetylėti.

R. Ščiogolevaitė sakė išgyvenanti naują etapą, o tame etape, kuriame buvo prieš tai – jautė daug baimės. Paklausta, kaip jaučiasi, atlikėja teigė, kad dabar ji – kaip niekada gyvybinga ir optimistiška. R. Ščiogolevaitė prisipažino, kad naujame savo gyvenimo etape kaip niekada anksčiau jaučia globą ir palaikymą sunkiais momentais.

Taip pat atlikėja užminė mįslę ir apie naujame etape pastebimus gražius ženklus. „Ne viskas tuo tavęs priklauso ir tam tikrus dalykus tu turi paleisti ir stebėti“, – mįslingai kalbėjo dainininkė.

R. Ščiogolevaitė ir R. Damijonaitis šiuo metu augina keturias atžalas – Adomą, Aroną, Agnarą ir dukrą Anabelę. Vyriausiojo sūnaus Adomo dainininkė susilaukė su šokėju Deividu Meškausku. Pora susituokė 2013 metų birželį.NAUJAUSI KOMENTARAI

audra

audra portretas
Man labai gaila to vyro Lyg ir mokytas nerado normalios mergos sita tris kartus zenota o su Meskausku taip gyveno

Dirgėla

Dirgėla portretas
Šita kalė nukrušo visai . Visi dabar gelbėkit Ščiogolevaitę o inai toliau terorizuos savo vyrą . Pažiūrėk ant jos snukio tai psichinis ligonis . Bjauri boba ir charakteriu ir iš išvaizdos .

kaip

kaip portretas
kalė.. :) prisidulkina, po to gelbėkit... :)
VISI KOMENTARAI 33

Galerijos

Daugiau straipsnių