I. Stasiulytė prabilo apie šeimą: reikia labai gerbti žmogų, su kuriuo gyveni

Charizmatiškoji teatro, kino ir televizijos aktorė, o dabar ir tango šokėja Ineta Stasiulytė jau ne vienerius metus žmones žavi savo talentu, iškalba bei aktoriniais gebėjimais. Moteris, atrodytų, per kelias sekundes gali įsikūnyti į bet kokį personažą ir jį meistriškai išpildyti. Tačiau už scenos ribų Inetos gyvenimas yra ir dar spalvingesnis.

Žinoma moteris atskleidė ne tik savo kasdienybės užkulisius išsijungus kameroms, bet ir pagrindinius vaikų auklėjimo principus.

Ineta augina dvi dukras – viena iš jų yra jau suaugusi, o kita – mažylė. Anot moters, šeimoje yra labai svarbus vienas dalykas.

„Žinau vieną dalyką – reikia labai gerbti žmogų, su kuriuo tu gyveni. Nesvarbu, ar tai būtų vyras, moteris ar maža mergaitė. Į savo vaiką aš žiūriu labai pagarbiai. Dažnai žmonės sako, kad vaikai nieko nesupranta. Kažko nesuprasti, pavyzdžiui, dviejų mėnesių kūdikis, gal ir gali, tačiau jis jaučia daugiau negu mes“, – apie dukros auklėjimą atviravo I. Stasiulytė.

Žinoma aktorė taip pat atskleidė tiek namuose, tiek gyvenime turinti keletą jai labai patinkančių ritualų.

„Man labai patinka tvarkytis. Jei nėra harmonijos, žinau, kad nieko naujo į mano gyvenimą neateis. Namuose labai mėgstu ir smilkalų kvapą – jis labai švarina erdvę. Tokie ritualai man patinka. Taip pat stengiuosi gyventi pagal mėnulio kalendorių. Pažįstu labai nuostabių mokytojų astrologių, kurios rimtai tuo užsiima. Daug dalykų gyvenime darau pagal tam tikras datas, kurios mums gali padėti arba pakenkti“, – pasakojo moteris.

Jau kurį laiką prie daugybės savo talentų Ineta drąsiai galėtų paminėti ir dar vieną – tango. Moteris neslėpė – patirtis projekte „Tangomanai“ ją be galo užgrūdino.

TV3 nuotr. 

„Tokios avantiūros aš nesitikėjau. Jei į šį projektą važiuočiau dabar, su tokia patirtimi, kurią sukaupiau, kartu pasiimčiau savo gydytoją, kineziterapeutą, masažistą ir krūvą vaistų. Prieš projektą aš visiškai nesportavau ir 13 metų nuo paskutinio projekto nešokau, todėl mano raumenys buvo pakankamai atsipalaidavę. Tuomet, kai tris dienas iš eilės patyriau didelį fizinį krūvį, verkdavau net spaudžiant lifto mygtuką, nes jausdavau raumenis, esančius pirštuose. Tokiais atvejais atrodo, kad nebegali, kad čia yra tavo riba. Bet kitą dieną viskas persiverčia – kūnas fiziškai ir psichologiškai apsipranta“, – apie projekto metu patirtus sunkumus pasakojo I. Stasiulytė.

Jėgų judėti toliau nuolat įkvėpdavo ir gardus Argentinoje ragautas maistas. „Jei galvojame, kad Lietuvoje valgome labai skanius steikus, tai ne. Nuvažiavus į Argentiną, būtina paragauti ir įvertinti jų mėsos kokybę. Žinoma, Lietuvoje mes taip pat turime kokybiškos mėsos, bet pati Argentina yra pagarsėjusi, pavyzdžiui, asado kepsniais. Viskas, kas ten pagaminta iš mėsos, yra dieviško skonio“, – pagyrų negailėjo aktorė.

„Virtuvės istorijos“ – šeštadieniais, 9.30 val. per TV3.NAUJAUSI KOMENTARAI

Anonimas

Anonimas portretas
Dabar ji pagal tradiciją turėtų staiga numirti.

Objektyvus

Objektyvus portretas
Stebėjau visas laidas,įdomios laidos , informatyvios. Ineta tiek "lamdyta" jos vyrų šokėju, gal ir geriausia , bet pažiūrėjus parodomąjį šokį argentiniečių poros, matosi, kad mūsiškėms šokėjoms dar daug ko trūksta. Manau, kad Kazlauskas mažai įvertintas buvo, nors vyrui perprasti argentinos dvasią sunkiau nei moterims paskraidyti kai jas veda profesionalus šokėjas. Žinoma šonkaulai ir nugara tai kentėjo

Ttagedija

Ttagedija portretas
Nieko vertos
VISI KOMENTARAI 5

Galerijos

Daugiau straipsnių