Kaip po skyrybų laiką su vaikais dalijasi Indrė ir Mantas Stonkai?

 • Teksto dydis:

Panašu, kad į skaudžią temą Mantas Stonkus sureagavo atšovęs su pasiūlymu: „Kas antrą savaitę galėsi gyventi su mano vaikais pas mane.“

Jau šį trečiadienio vakarą, 20 val., per LNK – nauja Manto Stonkaus ir Manto Katlerio laida „Gaudyk laiką“. Premjeroje netrūks staigmenų – po plačiai žiniasklaidoje pasklidusios žinios apie skyrybas, laidoje gerbėjai vėl galės sykiu išvysti Karoliną Meschino ir Remigijų Daškevičių. O žiūrovai sužinos, kaip po skyrybų pasikeitė Manto Stonkaus gyvenimas, kaip jiedu su buvusia žmona augina vaikus ir ar tarp jų iškastas karo kirvis.   

Kiekvienoje laidoje savo humorą ir gebėjimą improvizuoti pristatys šeši iš interneto platybių žinomi dalyviai, vadinamieji influenceriai: Deividas Bendžius, Goda Sta, Mantas Grimalis, Henry Match, Vytautas Mikaitis ir Dalia Belickaitė. Projekto pabaigoje bus išrinktas juokingiausias, šmaikščiausias, geriausias projekto „Gaudyk laiką“ kūrėjas. Dalyvius vertins ir kartu pasirodymų šou dalyvaus gerai visuomenėje žinoma draugija – komisijos pirmininkas ir šio projekto kūrybos vadovas bei laidos formato sumanytojas M. Katleris, radistas Rolandas Mackevičius, K. Meschino, R. Daškevičius, Naglis Bierancas, Vidas Bareikis, Erika ir Merūnas Vitulskiai, Monika Marija Paulauskaitė, Paulius Mykolaitis–Paul de Miko.

Pirmoje laidoje kūrybos vadovo M. Katlerio ir laidos scenaristo Manto Bartuševičiaus sugalvotos užduotys dalyvius ves į įvairias socialines temas, kartais absurdiškai juokingas situacijas, o kartais – nuoširdžius prisipažinimus. 

„Mane nustebino greita dalyvių reakcija į Manto Stonkaus klausimus, – pasakoja laidos prodiuseris Egmontas Bžeskas. – Atsakymai buvo iki ašarų juokingi, o kartais net kandūs. Pavyzdžiui, buvo klausiama: jei Stonkaus gyvenimas būtų filmas, tai koks filmas būtų? Atsakymai buvo labai įvairūs. Vienas iš jų patiko ir pačiam laidos vedėjui, kai jo gyvenimą dalyvė Goda Sta sulygino su gerai žinomo rusų filmo „Bumer“ scenarijumi. Stonkus sutiko. Na, o Henris Match Manto gyvenimą pavadino filmu „Vienas namuose“. Tačiau į šią, panašu, skaudžią temą Stonkus Henriui sureagavo atšovęs su pasiūlymu: „Kas antrą savaitę galėsi gyventi su mano vaikais pas mane“.

„Žvaigždžių karai“ – tokį pavadinimą pasiūlė V. Mikaitis, bet Stonkus nesutiko: „Karo pas mus nebuvo“.  Tuomet Mikaitis pasiūlė kitą filmo variantą, sulaukusį itin audringos influencerių reakcijos.

Prodiuseris E. Bžeskas tikisi, kad laidoje smarkiai ištarkuoti šou verslo kolegos nesupyks ant kai kurių itin šmaikščių improvizacijų. Tačiau Egmontas prisipažino, kad kai kuriuos dalyvių sukurtus filmukus ar laidos momentus teko rimtai iškarpyti dėl tam tikrų etikos normų.

Visą be cenzūros laidos versiją žiūrovai galės pamatyti portale lnk.ltNAUJAUSI KOMENTARAI

Z

Z portretas
Du nesimpatiski durniukai.
VISI KOMENTARAI 1
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių