Lietuviškos komedijos „Pliusas“ peržiūroje netrūko emocijų

  • Teksto dydis:

„Filmavimo aikštelėje jautiesi visai kitaip, nei žiūrėdamas kino juostą, kurioje pats vaidini“, – šmaikštavo lietuviškos komedijos „Pliusas“, kurioje atliko vieną reikšmingiausių vaidmenų, peržiūroje apsilankęs aktorius Ramūnas Šimukauskas.

Rugsėjo pradžioje didžiuosius kino teatrų ekranus pasieksiančiame filme be jo vaidino ir daugiau gerai žinomų veidų – Mindaugas Papinigis, Martynas Kavaliauskas, Ironvytas, Ineta Stasiulytė, Hana Šumilaitė, Raimondas Šilanskas, Birutė Prekevičiūtė, Artūras Orlauskas, Donatas Šimukauskas, Gabrielė Malinauskaitė, Daiva Lebeliūnaitė, Aurimas Meliešius, Ridas Žirgulis ir kiti.

Peržiūroje netrūko emocijų ir prisiminimų

„Visko, kas vyko filmavimo metu, neįmanoma nupasakoti. Buvo ir labai linksmų, ir labai pavojingų akimirkų“, –  užsiminė A. Orlauskas.

Jis sakė pažįstąs ne vieną aktorių, kuriam žiūrėti į save ekrane yra nejauku.

„O aš gerai jaučiuosi filmuojamas. Daug serialų, humoro laidų, televizijos projektų buvo kurta ir juose dalyvauta. Iki šiol prašau, kad per anekdotų vakarus pasirodymą būtinai užfiksuotų vaizdo kamera. Tuomet namuose medžiagą galiu atidžiai išnagrinėti ir iš klaidų pasimokyti“, – sakė pašnekovas.

Pavadinimą keitė tris kartus

Komedija „Pliusas“ pradėta filmuoti 2017 – ųjų balandžio 18 d.

Kol vyko kūrybinis procesas, filmo pavadinimas pasikeitė tris kartus. Pirmiausia jis pavadintas „Tiuningu“, vėliau – „Meilė. Miltai. Šulinys“, o visai neseniai komedija pakrikštyta „Pliusu“.

Senelio turtus besidalinantys broliai (R. Šimukauskas, D.Šimukauskas ir A.Orlauskas), pasididinti krūtinę trokštančios turtingo ūkininko dukra (Gabrielė Malinauskaitė)  ir žmona (Daiva Lebeliūnaitė), netikėtas brolių radinys pakelėje bei dėl jo užvirusi kova su miesto mafiozais – visa tai tik dalis komedijos „Pliusas“ siužeto detalių. Herojai nuolat pateks į komiškas ir neįtikėtinas situacijas, kurių būtent tokios atomazgos vargiai besitikės net akiliausi žiūrovai.

Filmo režisierius Mark Goldman, žinomas Ukrainoje įvairių humoro šou scenaristas ir autorius, patikina – tai bus geriausia komedija, sukurta pastaraisiais metais ir ne tik Lietuvoje: „Žiūrovai tikrai eis į mūsų filmą antrą kartą, nes nuotykių, netikėtų situacijų skaičius nesuskaičiuojamas“. 

„Pliuso“ aktorių trupė „apkeliavo“ tikrai įspūdingas Lietuvos vietas – Vilnių, Trakus, Nemuno kilpų regioninį parką, Zarasus, Lyduvėnų tiltą ir ne tik. Daugiausiai scenų nufilmuota Kauno rajone Kaniūkų kaime.

Filmo scenarijaus bendraautoriai – R. ir D. Šimukauskai. Scenarijų išvertė ir adaptavo A. Orlauskas. Juostos operatorius – Remigijus Velička, o garso režisierius – Kęstutis Ruzgys.NAUJAUSI KOMENTARAI

Neabejotinai

Neabejotinai portretas
Labai faina komedija. Sakyčiau juokingiausia kas buvo sukurta pastaraisiais metais. Su kompanija netyčia užėjom pažiūrėti ir likom žiauriai maloniai nustebinti. Pilna salė ir visi iki ašarų prisijuokė. Kodėl buvo mažai reklamos?

Fainai

Fainai portretas
Bus geras. Šitas tikrai bus geras, kai tokia solidi kompanija prisidėjo
VISI KOMENTARAI 2

Galerijos

Daugiau straipsnių