„Lietuvos balse“ žibanti Dovilė slėpė skausmą: pasirodymo metu jos vyras kovojo dėl savo gyvybės

 • Teksto dydis:

Jau šį sekmadienio vakarą LNK eteryje prasidės paskutinė dvikovų etapo laida, kurioje paaiškės, kas finale prisijungs prie Donato Montvydo ir Monikos Liu finalisčių Liepos ir Vaidos. Šį kartą sunkūs sprendimai laukia Justino Jaručio ir Monique.

Du J. Jaručio komandos favoritai – jaunimą gyventi be svaigalų mokantis jautrusis Artūras ir dviejų vaikų mama, įspūdingos išvaizdos ir vokalo savininkė Dovilė šį vakarą sukurs pasirodymą, dėl kurio mokytojai vieningai sutiks, kad abu dalyviai nusipelnė būti finale. Tuo tarpu pats J. Jarutis užsimins apie didelį norą šį sezoną sulaužyti taisykles ir, kaip kažkada su savo dalyvėmis padarė Leonas Somovas, pasirinkti juos abu.

„Tai buvo pasirodymas pilnas geismo, aistros... Dovilės bandymai prilaikyti sijoną, taip, kad darant choreografiją jis nepakiltų daugiau negu reikia... Visi elementai buvo apgalvoti. Dovile, tu palieki įspūdį, nežinau, kas su tavim yra, bet aš tiesiog negaliu savęs kontroliuoti, kai į tave žiūriu. Turiu prisipažinti, kad kai tave pamačiau pirmą kartą, to iš tavęs tikrai nesitikėjau, turbūt jog tai buvo dėl stereotipų galvoje. Bet tu ne tik puikiai atrodai, bet ir dainuoji“, – po dueto pasirodymo kalbės D. Montvydas.

Jam antrins ir Dovilės bei Artūro artistiškumu ir sukurtu šou scenoje susižavėjusi Monika Liu: „Dovilė turi stiprią moterišką energiją. Nuo jos neįmanoma atitraukti akių ir dar ji puiki dainininkė. Atrodo, jog jūs abu galėtumėt būti superfinalistai. Artūras yra scenos žmogus, multitalentingas. Manau, kad Justinas nelabai gerą sprendimą padarė juos abu sudėdamas į vieną duetą“.

Tačiau po plačia Dovilės šypsena scenoje ir gundančia mokytojus sužavėjusia choreografija dalyvė paslėps tikruosius tuo metu patirtus išgyvenimus. Filmuojant dvikovų laidas Dovilės šeimoje nuotaikos buvo labai slogios – tuo metu jos vyras už savo gyvybę kovojo prikaustytas prie ligoninės lovos.

„Šeimoje šiuo metu komplikuotas koronaviruso atvejis. Mano vyras reanimacijoje, dūsta. Laukiam, kol jis grįš namo. Bet dabar turiu nereikalingas emocijas išjungti ir padaryti scenoje tai, ką reikia, o tada jau galvosime, ką daryti toliau. Šeimoje tikrai slogios nuotaikos“, – su ašaromis akyse prieš pasirodymą kalbės Dovilė.

Ar sudėtinga Dovilės situacija namuose padarys įtaką J. Jaručio sprendimui dėl šios dvikovos baigties ir kurie du dalyviai kartu su Monique ir Justinu Jaručiu keliaus į didįjį finalą – paaiškės jau šį vakarą, 19.30 val., per LNK.NAUJAUSI KOMENTARAI

Cha

Cha portretas
jau geriau jungėnu kaimo kapela kaip toks sintetinis koncertas. Niekas ,,nekabina".Lygtai būtų kokiu nomenklaturščiku projektas pinigams pasimt.

nesuprantu

nesuprantu portretas
Dovile, sveikatos tavo vyrui ir šeimai. Bet nesuprantu Lietuvos balso ( jo nežiūriu, tik paskaitau informaciją) organizatorių.Kone prieš kiekvieną transliaciją žiūrovai ir skaitytojai vis graudinami liūdnomis ašaringomis dalyvių istorijomis. Negi tik tokie surinkti į konkursą?
VISI KOMENTARAI 2
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių