„Lietuvos talentai. Vaikai“ – naujas šou, kuriame nebus pralaimėtojų

 • Teksto dydis:

TV3 projektas „Lietuvos talentai“ netrukus pristatys naują, ypatingą sezoną. Žadama, kad jis nuotaika, energija ir emocijomis pralenks viską, ką iki šiol matėte – „Lietuvos talentai. Vaikai“ užkariaus didžiąją sceną ir žiūrovų širdis!

Talentingi Lietuvos vaikai, nuo 6 iki 14 metų amžiaus, grojantys, šokantys, dainuojantys, atliekantys akrobatinius triukus ar turintys bet kokių kitokių ypatingų sugebėjimų – visi turės unikalią galimybę pasirodyti didžiojoje scenoje.

Projekto „Lietuvos talentai. Vaikai“ išskirtinumas – nebus jokios konkurencijos, jokios kritikos, jokių stresą keliančių iškritimų ir pralaimėjimo kartėlio – tik teigiamos emocijos ir gera nuotaika. Komisija nevertins pasirodymų, bet drąsins, palaikys dalyvius ir padės dar labiau atsiskleisti kiekvienam talentui.

„Mūsų projektas „Lietuvos talentai“ buvo vienas populiariausių šou nuo 2009 metų. O naują sezoną pristatysime naują jo variaciją. Organizuodami „Lietuvos talentus“ pastebėjome, kiek daug talentingų vaikų yra Lietuvoje, kokie jie yra gabūs ir drąsūs, kokius nuostabius pasirodymus daro. Matydami, kad jiems trūksta erdvės pasireikšti, šiemet nutarėme skirti projektą išskirtinai vaikams. Tai bus išskirtinis šou. Būtent – šou, o ne konkursas – čia nebus pralaimėtojų, nes laimėtojas yra kiekvienas, kuris išdrįsta užlipti ant scenos ir savo pasirodymu dovanoja mums nepamirštamą reginį, įspūdį – tikrą šventę“, – apie naują projektą „Lietuvos talentai. Vaikai“ kalbėjo Arvydas Rimas, TV3 kūrybos direktorius.

Praėjusiuose „Lietuvos talentai“ sezonuose jau yra dalyvavusių vaikų,  tokių, kurie neabejojo savo gebėjimais ir išdrįso juos pademonstruoti milžiniškai auditorijai. Projektas išgarsino tokius talentus kaip Mikas Stankevičius, grojantis dantimis, kuris tapo „Lietuvos talentų“ nugalėtoju, taip pat ypač sužibėjo jo sesuo dainininkė Milėja Stankevičiūtė, koncertavusi ir didžiausiame paramos projekte „Išsipildymo akcija“, jaunoji būgnininkė Fausta Šukytė ir daugelis kitų. Kai kuriems jų „Lietuvos talentų“ scena tapo puikia patirtimi ir tramplinu į tolimesnę karjerą – koncertuoti, įrašyti albumus.

„Televizija yra žmonės – pradedant nuo TV3 komandos, kuri čia dirba, baigiant žiūrovais, dėl kurių kasdien dirbame. Tai yra mūsų privilegija ir pareiga – rodyti tikrus Lietuvos žmones ir suteikti galimybę pasirodyti tiems, kurie galbūt net neišdrįsta svajoti apie didžiąją sceną. Žiūrovai išsiilgę gerų naujienų, gražių emocijų, teigiamų istorijų – visa tai mes jiems suteiksime su „Lietuvos talentai. Vaikai“ projektu“, – sakė A. Rimas.

Lietuvos tėveliai ir mamytės, jei turite talentingų vaikų, nuo 6 iki 14 m. amžiaus, padėkite jiems atsiskleisti, suteikite progą užlipti ant didžiosios scenos, parodykite visai Lietuvai, kad turite kuo didžiuotis. Nedvejokite, pildykite registracijos anketą čia.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių