M. Stonkus – apie keistą įprotį, dėl kurio sutvarkė naktinio klubo tualetą

Neverta stebėtis, kad šiemet garbė vesti prestižinius M.A.M.A. muzikos apdovanojimus atiteko didžėjui Jonui Nainiui ir aktoriui Mantui Stonkui. 

M. Stonkus neslėpė – vesti šiuos apdovanojimus yra didžiulė atsakomybė. Toks pats daugybės pastangų reikalaujantis yra ir pasiruošimas. „Tai bus pirmieji M.A.M.A. apdovanojimai po koronaviruso. Dabar bus pilnutėlė „Žalgirio“ arena!“ – džiaugėsi jis.

Savo ruožtu J. Nainys pasakojo, jog kvietimas vesti šių metų muzikos apdovanojimus jį nustebino, kadangi būti vedėju – ne pagrindinė žinomo didžėjaus rolė. „Bus įdomu pasitikrinti, nes paskutinįkart tai dariau prieš 10 metų. Yra sakoma, kad savo srities profesionalu ar geresniu tampi įvykdęs 10 tūkstančių valandų mokymosi. Tiek valandų nesimokiau, bet praėjo 10 metų. Pažiūrėsime, kaip man seksis. O kai turi tokį partnerį, gali net nesiruošti“, – pagyrų kolegai negailėjo J. Nainys.

Taip pat laidoje buvo paliesta ir kita tema – faktas, kurį apie M. Stonkų žino ne visi. Pasirodo, kad žinomas vyras yra pametęs galvą dėl švaros!

Kaip tikino pats Mantas, šis jo įprotis pastaruoju metu keičiasi, o didžiausią įtaką tam padarė sužadėtinė Gelminė Glemžaitė.

Pagalvojau, kad geriau daugiau laiko praleisiu su nuostabiu žmogumi, nei laiką leisiu tvarkydamasis, kol tas nuostabus žmogus yra namuose.

„Visa tai, su savo mergaitišku chaosiuku, kurį turi visos moterys, išgydė Gelminė. Tai geriausiai pastebima tada, kai jos spintelėje tiesiog nebelieka vietos, ir visi kremai pradeda kraustytis pas mane. Pagalvojau, kad geriau daugiau laiko praleisiu su nuostabiu žmogumi, nei laiką leisiu tvarkydamasis, kol tas nuostabus žmogus yra namuose“, – sakė jis.

Tiesa, anksčiau, pamatęs netvarką, M. Stonkus būdavo linkęs tvarkyti ne tik savo, bet ir kitų namus. „Taip yra buvę galbūt pas Katlerį. Aš atėjau, o pas jį buvo čiaupas su kalkėmis… Neiškenčiau. Praėjau“, – juokėsi  jis, o vėliau pridėjo, kad taip yra sutvarkęs net žinomo naktinio klubo tualetą.

Daugiau linksmų istorijų – laidoje „Gero vakaro šou“ – trečiadienį, 20 val. per TV3.NAUJAUSI KOMENTARAI

Oi

Oi portretas
Na tikrai jau situ zmogeliu tie primityvus juokeliai jau pabodo. Laida nukopijuota nuo rusu kanalo o juokeliai 90 uju metu. Manau reikia kazka keisti visiems sitiems tipo komikams.
VISI KOMENTARAI 1
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių