A. Mickevičius atvėrė naujų namų duris ir širdį: nieko nebebijau, nes patirtis užgrūdina

 • Teksto dydis:

Aistis Mickevičius Lietuvos žmonėms geriausiai pažįstamas iš tokių personažų kaip Orestas Vaigauskas arba Vydas, kurį anksčiau būdavo galima girdėti radijo stoties M–1 eteryje, matyti televizijos ekranuose. Kita dalis žmonių Aistį pažįsta kaip vieną pirmųjų Lietuvos parfumerių, galinčių ne tik papasakoti apie unikaliausius kvapus, tačiau ir jums sukurti asmeninius kvepalus.

Šį antradienio vakarą, 20 val., LNK laidoje „Bus visko“ – interviu su Aisčiu ne tik apie jo karjerą ir žaismingus nutikimus, tačiau ir jautrius aktoriaus gyvenimo momentus, kurių pastaraisiais metais taip pat netrūko. Prieš pat prasidedant karantinui teko atsisveikinti su tėčiu, ne vienerius metus kovojusiu su sunkia liga. Kalbėdamas apie tai, vyras prisipažįsta  – tai buvo visa keičiantis lūžis. 

„Pasikeitė vienas dalykas – aš nieko nebebijau. Ta visa patirtis ji tiek užgrūdina, nes iš pradžių tau visko baisu –baisu seselių, daktarų ir kažkokių fiziologinių dalykų, o paskui staiga nebe. Atėjo ta pandemija, visiems labai baisu, o man šiandien nelabai“, – sakys pašnekovas.

Tačiau pozityvumo ir sveiko humoro Aistis šiandien ir vėl nestokoja. O žiūrėdamas į savo pastaruosius metus taip pat turi kuo pasidžiaugti. Interviu buvo filmuojamas naujuose Aisčio namuose: čia daug paveikslų, nuotraukų, o apsidairius po juos galima suprasti, koks iš tiesų yra Aistis ir kas jo įkvėpimas. 

„Čia šalia manęs – Halės turgus. Nueini, ir tau visi reportažai, visos kronikos: kas ką ten pastūmė, kas ką pavogė, kiek kas kainuoja, kuo žmonės nepatenkinti, apie ką jie kalba. Mano didžiausias įkvėpimas – stebėti aplinką“, – sakys A. Mickevičius. 

Taip Aisčio karjeroje atsirado ne vienas itin sėkmingas personažas. O pastaruoju metu vyras geriausiai žinomas kaip Oresto Vaigausko įkūnytojas. Daug kas pritars, kad su aktore Ineta Stasiulyte Aistis sukūrė stulbinančiai sėkmingą duetą, su kuriuo šiandien jie priverčia kvatoti ne vieną. Todėl šiandien yra kviečiami vesti įvairiausius renginius. Ir be abejo, susiduria su pačiomis komiškiausiomis situacijomis, mat jų sukurti personažai yra tokie, kurie sau leidžia pasakyti kur kas daugiau nei paprasta scenos pora. 

„Mūsų humoras nėra kažkoks grubus, bet kažkam gali pasirodyti ir „too much“. Mes daug apie seksą kalbame, daug kalbame apie tarpusavio santykius. Būna labai juokinga, kai mes psichologiškai kartais atspėjam tarp svečių kažkokius besiklostančius santykius – ten ir meilužes kažkieno išsiaiškinam, ir, žinai, kažkokias vienalytes poras. Pavyzdžiui, vienam baliuje sėdi kunigas, o šalia jo toks jaunuolis. Mes sakom: o jūs čia porelė? Ir aš matau, kaip jie abu bąla, rausta, bąla ir rausta. Aistis Mickevičius to sau niekada neleistų pasakyti, o štai Orestas – tiesmukas ir nevengia pasisakyti ar net pirštu parodyti“, – sakys pašnekovas.NAUJAUSI KOMENTARAI

Tikrai

Tikrai portretas
Labai kūrybinga, smagi scenos pora Aistis su Ineta. Juokas iki ašarų...

kiesa

kiesa portretas
Dar vienas lgbt
VISI KOMENTARAI 2
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių