Naujas V. Baumilos vaizdo klipas „Besarmatė“: patinka daryti dalykus, kurie yra nekuklūs

Muzikos kūrėjas ir atlikėja Vaidas Baumila klausytojams pristato naujieną – muzikinį klipą „Besarmatė“. ŽDainininkas neslepia – patinka daryti dalykus, kurie nestokoja drąsos, yra nekuklūs ir leidžia išsilaisvinti.

„Naujausias vaizdo klipas pavyko toks gaivališkas, jaunatviškas. Man atrodo, kad labai gražiai pratęsia tą besarmatišką liniją. Piešia linksmą, nerūpestingą, šiltuoju metų laiku alsuojantį vaizdą. Tai tiesiog plaukų pasileidimo daina. Rėki sau besarmačiai! Kas drąsus ir nekuklus! Ką mėgstam apdainuoti – tai atsisakymą kuklumo ir kažkokį gaivališką, seksualų gyvumo išlaisvinimą“, – atviravo Vaidas.

Pasak V. Baumilos, naujausiame jo ir didelės komandos darbe žiūrovai išvys ir ne vieną talentingą šokėją.

„Labai džiaugiuosi, kad šį vaizdo klipą pavyko įamžinti su talentingais šokėjais. Labai smagu, kad pavyko surinkti tokį didelį būrį masinės scenos aktorių. Jie taip puikiai darbavosi! Apskritai beprotiškai esu dėkingas visai didelei komandai su režisieriumi Imantu Boiko priešakyje“, – džiaugėsi atlikėjas.

Stop kadras. 

Pirmą kartą istorijoje modelių atranka vaizdo klipui buvo rengiama radijo stotyje, tai įvyko M-1 radijo stoties eteryje. Per dvi savaites laidų vedėjai, Vaidas ir klipo režisierius atrinko 14 radijo stoties klausytojų, kurie buvo pakviesti į klipo filmavimą.

„Pagrindinis kriterijus modeliams – besarmatiškumas. Mes provokavome juos, jie – mus, todėl filmavimo dieną buvome tikri, kad įjungus kameras pakursime rimtą vakarėlį!“, – apie modelių atranką pasakojo M-1 programų direktorius Arnoldas Eisimantas.

V. Baumila šiuo metu gyvena ir didžiausio savo koncerto pasirengimo nuotaikomis.  Pasak Vaido, tai laukiamiausia metų diena, į kurią norisi pakviesti visus, kuriems patinka gerai pasilinksminti ir atsipalaiduoti.

„Visada sakau, kad šis koncertas – tai visų rūpesčių, ribų ir stabdžių palikimas už arenos durų. Čia žmonės turi jaustis kaip namie, atsipalaiduoti tiek, kiek patys to norisi ir pasileisti plaukus taip, kad neužmirštų dar ilgai. Būtent tai ir sukursime kovo 15 dieną!“, – intrigavo dainininkas.NAUJAUSI KOMENTARAI

S

S portretas
Balvonas

Ale tai

Ale tai portretas
Kokią gražią didelę nosį turi

Karštas koncertas

Karštas koncertas portretas
Žalgirio arenoj bus, žiūrovai galės nusimesti rūbelius .?
VISI KOMENTARAI 13

Galerijos

Daugiau straipsnių