Naujausią albumą V. Bareikis pristatė namuose – ištikimiausių gerbėjų apsuptyje

  • Teksto dydis:

Originalių idėjų kupinas atlikėjas Vidas Bareikis savo penktąjį albumą nusprendė visų pirma pristatyti ne tūkstantinei miniai, kuri susirinks palaikyti jo gruodžio 27 dieną Kauno „Žalgirio“ arenoje vyksiančiame šou „Ežero dugne“, bet patiems ištikimiausiems gerbėjams. Jiems surengė vakarėlį savo namuose.

„Jau seniai svajojau surengti tokį pasirodymą pačioje asmeniškiausioje ir artimiausioje aplinkoje – savo namuose, prie pianino. Juk ten ir gimė didžioji dalis naujojo albumo dainų. Ir taip pat norėjau, kad fizinį mano albumo vienetą pirmi į rankas paimtų būtent ištikimiausi gerbėjai. Žinojau, kad yra žmonių kurie mano koncertuose yra apsilankę 10 ar net keliolika kartų, jau net pažįstu juos. Vis galvojau, kaip galiu atsidėkoti už tokią ištikimybę ir palaikymą. Supratau, kad noriu juos pasikviesti į namus, sugroti ekskliuzyvų koncertą, padovanoti naujausią albumą ir pavaišinti paties virta sriuba“, – pasakojo V. Bareikis.

Sekmadienio vakarą atlikėjo namuose susirinko daugiau nei 20 prisiekusių gerbėjų. Nestandartiniame albumo pristatyme taip pat dalyvavo ir būrys puikiai visiems pažįstamų V. Bareikio draugų. Glaudžioje aplinkoje muzikos klausėsi, kartu dainavo ir paties Vido virtą sriubą ragavo grupės „8 Kambarys“ nariai Karolis Talutis ir Deivydas Alejūnas, atlikėjos Ieva Zasimauskaitė ir Monika Linkytė, albumo prodiuseris Artiomas Penkevičius. 

„Tai buvo vienas ypatingiausių vakarų mano muzikinėje karjeroje, mat į jį susirinko patys svarbiausi žmonės: mano didžiausi draugai bei tikri gerbėjai, kurių palaikymas jau tikrai yra pamatuotas laiko! Buvo nerealus jausmas girdėti juos kartu dainuojant kiekvieną dainą. Tai tikrai buvo nepamirštamas ir į istoriją įeisiantis vakaras“, – džiaugėsi Vidas. 

Šis išskirtinis pasirodymas buvo puiki repeticija prieš didžiausią iki šiol V. Bareikio koncertą, gruodžio 27 d. vyksiantį Kauno „Žalgirio“ arenoje, kurioje atlikėjas ne tik pristatys įspūdingą, originalų geriausių savo dainų šou, bet ir suteiks galimybę kiekvienam norinčiam įsigyti patį naujausią, jau penktąjį jo albumą – „Ežero dugne / Ant bangos“.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių