O. Kunsunga-Vildžiūnienė: faktas, jog kalbu lietuviškai, žmonėms kelia nuostabą

 • Teksto dydis:

Pirmąjį didelį vaidmenį LNK seriale „Monikai reikia meilės“ atliekanti aktorė Oneida Kunsunga-Vildžiūnienė prisipažįsta, jog Nikolės vaidmuo sulaukė išskirtinio susidomėjimo. „Dabar žmonės mane gerokai labiau atpažįsta, sulaukiu ne tik didelio kiekio kvietimų draugauti, komentarų ar komplimentų socialiniuose tinkluose, žmonės nebijo prie manęs prieiti ir gatvėje. Smagu, kai žiūrovams tampi mėgstamiausiu serialo herojumi“, – sako aktorė.

Įkūnydama vieną pagrindinių personažų seriale, Oneida stengiasi viską atskleisti per save. Afrikietiško kraujo turinti profesionali aktorė neslepia, jog pati su Nikolės personažu turi labai ryškių biografijos panašumų.

„Net mano artimieji, matydami mane ekrane, mano, jog vaidmuo yra be galo artimas mano pačios asmenybei. Mano tetai pradėjus žiūrėti serialą, kaip tik pasirodė serija, kai tėtis išsitraukia iš piniginės mano mažytės nuotrauką ir ją parodo man. Tai ji man ir parašė, jog toks jausmas, lyg kalbėčiau apie savo pačios istoriją. Su Nikole turime net labai panašių biografinių faktų. Mūsų būdas panašus, esame kovojančios už teisybę, abi be galo mėgstame dainuoti“, – sako aktorė.

Neseniai eteryje pasirodė serija, kurioje aktorei teko atlikti šiuo metu Lietuvoje populiariausią, „69 danguje“ grupės dainą „Man reikia meilės“. „Čia buvo aktorinis iššūkis, kadangi tai nėra visiškai mėgstamas mano žanras ir stilius. Tačiau atsistojus prie mikrofono Vudžiui teko mane šiek tiek pristabdyti ir jo komentaras buvo toks: „Šiek tiek ramiau, Oneida, per daug energijos. Juk daina yra lyrinė, švelni.“, –  kad viskas sklandžiai pavyktų filmavimo aikštelėje, aktorei teko susikaupti ir sau priminti, jog savo temperamentą paliktų nuošalyje.

„Tačiau buvo įdomu ir be galo malonu išgirsti, net išgirdusi galutinį variantą suabejojau, ar tai tikrai aš dainuoju, nes gavosi išties puikiai!“, – šypsosi Oneida.

Paklausta, ar sulaukia didesnio dėmesio dėl išskirtinės išvaizdos, aktorė drąsiai atsako: „Aš savęs kaip egzotiškos gražuolės neidentifikuoju. Esu, kas esu, neklijuoju etikečių, nestatau į rėmus. Esu sėkmės kūdikis ir patyčių niekada nepatyriau. O kas dėl dėmesio, visos moterys jo sulaukia.“ Tačiau pripažįsta, jog žmonės, pamatę tamsiaodį, kreipiasi į jį kita kalba. „Žmonės su manimi sveikinasi ar kažko klausia angliškai, bet aš visada atsakau, jog kalbu lietuviškai ir tada būna – ai, tai super! Ir tuomet šnekamės lietuviškai“, – dalijasi moteris.

Lietuviškas serialas „Monikai reikia meilės“ su O. Kunsunga-Vildžiūniene – pirmadieniais-ketvirtadieniais 19.30 val. per LNK.NAUJAUSI KOMENTARAI

Anonimui

Anonimui portretas
Jei tu is tu, kur dar galvoja, kad zeme plokscia, siek tiek atsilieki. Pasiskaityk knygu, paklausk protingu zmoniu. Galvok ka rasai.

Anonimas

Anonimas portretas
Girdėjau papūgą lietuviškai šnekant. Gyvūnų pasaulis visados gali nustebinti.

MARYTE AUSRELE

MARYTE AUSRELE portretas
TIKRA SAUNUOLE NUOSTABAUS GROZIO IR PROTO MOTERIS TAIP NORISI PRISIGLAUSTI IR APKABINTI NUO JOS SKLINDA SILUMA IR GERIS KURIOS PAS MUS TIEK MAZAI
VISI KOMENTARAI 4
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių