Po A. Jagelavičiūtės skandalo prabilo R. Kirilkinas: ar kada susimąstėte, kokia yra šlovės kaina?

 • Teksto dydis:

Praėjusią savaitę pramogų pasaulį sudrebino internete paviešintas vaizdo įrašas, kuriame užfiksuotas stilistės ir nuomonės formuotojos Agnės Jagelavičiūtės konfliktas su kaimynais. Po šio skandalo socialiniame tinkle pasisakė ir dainininkas Ruslanas Kirilkinas. Pasak jo, dažnas net nesuvokia, kad už blizgančios pramogų pasaulio širmos slepiasi skaudūs išgyvenimai ir kasdienė kova.

Konflikto metu, kurio vaizdo įrašas viešoje erdvėje publikuotas praėjusią savaitę, tarp A. Jagelavičiūtės ir kaimynų liejosi necenzūriniai žodžiai, žinoma moteris taip pat aprašinėjo kaimynų buto duris.

Tąkart A. Jagelavičiūtė nuo viešumos atsitvėrė tylos siena, o pirmadienį savo feisbuko paskyroje stilistė pati pasidalijo skandalinguoju vaizdo įrašu ir aptarė situaciją.

Feisbuke apie skandalą pasisakęs R. Kirilkinas teigia, kad gyvenime paslysti gali bet kuris žmogus. O žmonės, kurie šiandien smerkia A. Jagelavičiūtę, rytoj gali smerkti jį – nuo to, pasak žinomo vyro, niekas neapsaugotas.

„Ar kada nors susimąstėte, kokia gi yra tos visiems pavydėtinos šlovės kaina? Postas bus ne apie Agnę Jagelavičiūtę, jis bus apie mus visus, apie žmonės. Ar kada nors susimąstėte, ką reiškia būti žinomu ir kas slepiasi už taip ryškiai blizgančios širmos? Esu žmogus, kuris kiekvieną dieną stoja į kovą prieš neapykantą, noriu aš to ar ne, bet esu prievartaujamas. Apkalbomis, piktais žvilgsniais, komentarais ir ne tik kibernetinėje erdvėje, bet ir realybėje: vedžiojant šunį, apsiperkant parduotuvėje, arba tiesiog ramiai einant gatve...“, – feisbuke rašė dainininkas.

Esu žmogus, kuris kiekvieną dieną stoja į kovą prieš neapykantą, noriu aš to ar ne, bet esu prievartaujamas.

Pasak R. Kirilkino, kad ir kaip bebūtų gaila, tačiau pasaulyje yra pavydžių žmonių, kurie sunkiomis gyvenimo akimirkomis ne ištiesia pagalbos ranką, o apkalba.

„Gink Dieve šis tekstas ne gailesčiui sukelti. Aš tik noriu, kad jūs ne tik matytumėte, bet ir išgirstumėte. Šiandien stebėdamas jūsų sienas, noriu aš to ar ne, mano gerklėje stojo gumulas. Toks šlykščiai nemalonus, kurį labai sunku nuryti... Tai ir paskatino mane rašyti, čia pat tramdant emocijas, ne pykčio, o baimės... Ar tikrai Dievas mus tokius sukūrė? Būti žmogumi ar antžmogiu yra mūsų pačių laisvas pasirinkimas? Ironiška, kai mes kylame, kažkas tuo džiaugiasi, o kažkam suima pavydas. Kai krentame, gal staiga paslystame, retas kuris ištiesia tau ranką... Ir kai jau mes priversti atidengti tai, kas buvo slėpta, tai, kas mūsų, tai, ką bandėme taisyti patys tyliai, šiandien kalbėdami ir rodydami savo randus mes ir toliau esame spardomi, į mūsų veidą valomasi kojas“, –  apie skaudžią realybę mintis dėstė žinomas vyras.

„Kalbėti apie savo randus nėra gėda. Kalbėti apie savo sunkumus ir pagaliau pripažinti yra sveikintina. Psichologinis ir bet koks kitas smurtas – smerktina. Tad visi, kurie šiandien smerkia Agnę, o rytoj galbūt mane, galite patys oriai pasišalinti iš draugų ar sekėjų rato. Aš nesu tikras, kada aš ir vėl paslysiu, ne kaip Ruslanas Kirilkinas, o tiesiog kaip žmogus... Tad tam, kad aš pakilčiau iš bedugnės, noriu, kad mano rate būtų kiek daugiau žmonių, kurie man ištiestų ranką, o nesidžiaugtų mano randais...“ – įrašą socialiniame tinkle baigė R. Kirilkinas.NAUJAUSI KOMENTARAI

kaunas

kaunas portretas
Tenka nusivilti"K.Dienos" pertekliniu demesiu zmonems su psichikos negalia.Apie juokingus iki pasipurtymo kirkilinus ,demonstruojancius ,pasigavus kazkoki nesubrendusi vaikinuka-vaikinuke[??] tai nusikaltimas pries ZMOGAUS SHEIMOS VERTYBES..negalima UZTVINDYTI toki puiku laikrashti vien reklama apie nelaimelius su ryshkia psichikos liga. Ta kirkilinu ,raskieviciu ir t.t.tema gvildenama lyg pokariniai potvyniai Kaune,Kada "uzrishite "ta vargenu ligoniu tema??

Manau

Manau portretas
Kad Kirilkinui reikia gydytis savo iškrypėlišką gyvenimą.Netvirkink savo pasisakymais mūsų vaikų.

Anonimas

Anonimas portretas
ne apie Jagelaviciute ,o apie jo ligota pakraipa ;pasibiauretini patinai shudvabaliai,,smirdziai,gaudantys jaunima.
VISI KOMENTARAI 21
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių